ברגע האחרון: ‏נתניהו מתייעץ עם גמזו על אפשרות להחמיר את הסגר

‏נתניהו מקיים התייעצות טלפונית עם שר הבריאות, גמזו, מנכ"ל משרד הבריאות וראש המל"ל לקראת הסגר מחר. על פי המקירות: אחד הצעדים שנתניהו שוקל הוא הידוק של הסגר, לדוגמא סגירת השווקים.

פרופסור גרוטו התייחס לפרסומים על החמרת ההגבלות: "כדי להחמיר את ההגבלות נדרשת החלטת ממשלה, אז אני לא רואה את זה קורה בלוח הזמנים, חייבים לאשר היום את התקנות, לא חושב שזה יקרה בלוח הזמנים שעוד שעתיים יש צו".

קרדיט סרטון: דוברות הכנסת.

חברי הוועדה הגיבו אף הם לפרסומים:

ח"כ קארין אלהרר (יש עתיד תל"ם): "אני אומרת לפרוטוקול, אני רק מעדכנת את נציגי הממשלה יש חוק סמכויות גדול לפי החוק הם צריכים להעביר לנו את זה בתוך 24 שעות, אני מנסה להבין מה הם מתכוונים לעשות, עושה רושם שהם רוצים פשוט להעביר מה שבא להם ולצפצף על הכנסת. אם הם יעבירו את זה".

ח"כ עופר כסיף (הרשימה המשותפת): "זה פיאסקו, זה מביך מה שהולך פה. אם היום פתאום מביאים תקנות חדשות, ומן הסתם אם הם מביאים תוך 24 שעות הם לא יביאו לוועדה ואז לפי גם החוק זה לא מחר ולא מחרתיים ולא בראשון, אלא רק ביום שני אולי יגיע לוועדה ואז הממשלה בעצם עושה מה שהיא רוצה הופכת להיות הריבון במקום הכנסת, לא יכול להיות, זה לעשות צחוק מהכנסת, זה לזלזל בה. הממשלה יורקת לציבור בפרצוף, בושה וחרפה".

ח"כ אסנת הילה מארק (הליכוד): "נעשה פה דיון באמת רציני, הבנו כמה חורים יש בתוך הגבינה, אם הממשלה עכשיו מחליטה להדק טיפה יותר את הסגר, זה עונה על הצרכים של האופוזיציה".

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: