הרוג ושישה פצועים בתאונה בין ארבעה רכבים בכביש 79 בכניסה לעילוט

כביש 79 בסמוך לצומת עילוט תאונה קטלנית: גבר כבן 30 נהרג ומספר גברים נוספים נהרגו. 3 צוותים של לוחמי האש פעלו לחילוץ הלכודים.

בשעה 22:47 התקבל דיווח על תאונת דרכים קשה בין 4 כלי רכב, בכביש 79 סמוך לכניסה לעילוט לכיוון נצרת. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של גבר כבן 65 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח: רמב"ם, העמק והאיטלקי בנצרת, 6 פצועים, בהם: אישה כבת 60 במצב קשה, מורדמת ומונשמת, עם חבלת ראש, אישה כבת 75 במצב בינוני עם חבלה רב מערכתית, בהכרה מלאה, ו-4 פצועים במצב קל.

מרכב אחד – גבר בן 65 תושב נצרת נפצע באורח אנוש ולבסוף הצות הרפואי נאלץ לקבוע את מותו במקום, אישתו שישבה לצידו בשנות ה-40 נפצעה באורח בינוני ופונתה לבית החולים בנצרת.

מרכב נוסף נהגת בת 45 נפצעה באורח קשה ופונתה לבית החולים רמב"ם. הנוסע שישב לצידה נפצע באורח קל ופונה לבית החולים בנצרת.

משני הרכבים הנוספים 3 נפצעו באורח קל.

שוטרי משטרת ישראל שהגיעו למקום פתחו ציר תנועה לטובת כוחות ההצלה שהגיעו למקום. השוטרים הכווינו את התנועה ופיזרו כ- 300 סקרנים שהגיעו למקום והפריעו לפעולות ההצלה וחקירת המקרה.

בוחני תאונת דרכים חוקרים את נסיבות התאונה.

שלומי פדר מתנדב איחוד הצלה מדווח מהמקום: "מדובר בתאונה עם מעורבות שלשה כלי רכב לצערנו נקבע מותו של אחד הנהגים במקום פצועה קשה נוספת ועוד כחמישה פצועים במצבים שונים מפונים לבתי חולים."

מפקד המשמרת בכבאות רב רשף יהודה מלול תחנת נצרת/נוף הגליל. צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל מחוז צפון

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: