‏פרשת דומא: שלושה מאסרי עולם נגזרו על עמירם בן אוליאל

‏פרשת דומא: ביהמ"ש המחוזי בלוד גזר על עמירם בן אוליאל שלושה מאסרי עולם.
הוא הורשע ברצח של שלושת בני משפחת דוואבשה. עורכי דינו הודיעו שיערערו על גזר הדין לבית המשפט העליון.

יו״ר הרשימה המשותפת ח״כ איימן עודה על גזר הדין: "גזר הדין לרוצחי משפחת דוואבשה הוא צדק חלקי לנרצחים ועלי הקטן ששרד את אותו הלילה הנוראי. הצדק המלא יעשה בסיום הכיבוש והקמת מדינה פלסטינית עצמאית לצד מדינת ישראל."

עורכות הדין יעל עצמון ודנה אלון מסרו בתום הדיון: "בית המשפט גזר על הנאשם שלושה מאסרי עולם מצטברים בגין הרצח של סעד, ריהאם ועלי דוואבשה ז"ל ועוד 20 שנות מאסר בגין העבירות הנוספות, בין היתר, ניסיון הרצח של הילד אחמד דוואבשה שהיה רק בן חמש בזמן הפיגוע. ביהמ"ש קבע פיצוי מקסימאלי עבור כל אחד מהקורבנות ועוד 200,000 ש"ח פיצוי עבור אחמד. בגזר הדין בית המשפט העביר היום מסר חשוב לפיו טרור הוא טרור ומי שמבצע פיגוע טרור ממניע אידיאולוגי ועל רקע גזעני ייענש בכל חומרת הדין, וזאת מתוך אותו עקרון שכולם שווים בפני החוק וללא קשר לזהותם של המבצעים".

אוריין בן אוליאל אשתו של עמירם מסרה לאחר גזר הדין כי היא יוצאת למאבק על חפותו של בעלה וכי בכוונתם לערער לבימ"ש העליון "השופטים לא חיפשו צדק ולא חיפשו אמת, הם החליטו להרשיע את בעלי בכל מחיר. למרות כל מה שהוכחנו, למרות הממצאים בזירה, למרות כל הראיות שמראות שבעלי לא עשה את זה הם הרשיעו אותו.

אנחנו לא מתייאשים אנחנו הולכים להילחם על זה, אנחנו מתכוננים לבימ"ש העליון להוכיח את חפותו של בעלי. השופטים השליכו אדם חף מפשע לכלא, אני לא יודעת איך הם ישנים בלילה ואיך אפשר בכלל לקרוא להם שופטים." מסרה בן אוליאל.

נזכיר כי הבוקר תחת הכותרת "נותנים תקוה לעמירם – שמים סוף לעלילה" יצאה אוריין יחד עם משפחת בן אוליאל, חברים, תומכים וארגון חוננו למבצע גיוס המונים לטובת ניהול הערעור של בן אוליאל בבימ"ש העליון לצורך הוכחת חפותו.

בסרטון מרגש שהוציאה אוריין יחד עם בתה, שנחשפת לראשונה, משחזרת אוריין את רגעי המעצר, תוקפת את בית המשפט, מספרת על הבידוד של בעלה, על העוולות בתיק, מכריזה על יציאה למאבק על חפותו של בעלה ועל גיוס צוות עו"ד בכירים לצורך הגשת ערעור לבימ"ש העליון.

תגובות לכתבה:

  1. משה

    בעיקרון צריכים לעזור להם אבל זה אבוד מראש כי סיימנו אותו בבית המשפט השמאלני הזה אין מה לעשות זה כואב יכולים להמשיך לצעוק אבל זה מה יש

כתיבת תגובה: