ח"כ יעקב אשר קורא לשר ליצמן לחזור בו מהתפטרותו: "מחזק את ידיו -בתי הכנסת בחגים הם של כל עם ישראל"

יו"ר הוועדה ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה): פתח את דיון הוועדה עם שר המשפטים בהתייחסו לסגר: "אנחנו נמצאים בפתחו של סגר נוסף לצערנו הרב, זה לא סימפטי ויש הרבה הערות, גם אני חשבתי על העיתוי אך בסופו של יום משוואה אחת מחייבת את כולנו שהיא שמירה על החיים של כולנו. אנחנו רואים את המספרים ואלו שחשבו שלא יהיה משהו רציני התבדו ועם כל השיפורים שננסה לעשות לב העניין הוא שמירה על הכללים עם כל הטענות שיש לנו.

בהתייחסו להתפטרות השר ליצמן אמר: "אני מקווה שההתפטרות לא תצא לפועל בסוף. הייתי בכמה ישיבות סיעה בהן השר ליצמן דיבר על כך שהוא מתריע כבר שבועות על כך שהסגר ייפול על תקופת החגים כולה ולא רק על חלקה עם כל ההשלכות שהן לא רק דתיות. בתי הכנסת בחגים הם לא רק מקום לחרדים אלא של כל עם ישראל. אני מחזק את ידיו כי אני לא מכיר הרבה אנשים שמתפטרים על רקע ערכי ועדיין יש לו משרד שחשוב לתועלת המדינה כולה, ומצוקת הדיור מחריפה מאוד בקרב זוגות צעירים כמו גם בציבור החרדי. אני קורא לו לחזור בו מההתפטרות ולחזור לממשלה".(קרדיט תמונות: דוברות הכנסת, יהונתן סמייה)


תגובות לכתבה:

  1. אלי בי

    אשר אל תעשה לנו את זה. כל סוףכלסוף ליצמן עושה משהו חיובי, וכל עם ישראל תומך ב(התפטרות של) ליצמן. כתוב רצונו של אדם כבודו. ואם כל העם גם כןרוצה, למה להידחף ולהפריע?
    ליצמן אל תקשיב ללקקנים¡ תהיה גבר ותתפטר.

כתיבת תגובה: