אישום: גנבה כרטיסי אשראי מלקוחות בסטודיו לאימוני פילאטיס ברחובות ויצאה למסע קניות – צפו בתיעוד

משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושבת רחובות בת 30 בחשד לגניבה והונאה בכרטיסי חיוב.

תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרה בחודש שעבר, על מתאמנת בסטודיו לפילאטיס ברחובות שעל פי החשד גנבה ארנקים מתיקים של מתאמנים בחדר ההלבשה. שוטרי תחנת רחובות שהגיעו למקום עצרו את החשודה ובחיפוש שערכו בתיקה נמצא ארנק השייך למתאמנת אחרת בסטודיו וכן כרטיס אשראי שאינו שייך לה.


תיעוד בו החשודה מצולמת כשהיא משלמת באמצעות כרטיסי החיוב הגנובים.

כתב האישום שהגישה המשטרה כנגד החשודה, מתאר כיצד פעלה הנאשמת בשיטתיות על מנת לגנוב כרטיסי חיוב או להעתיק את פרטי הכרטיסים ולעשות בהם שימוש למשך תקופה של כשלושה חודשים, בסכום של למעלה מעשרת אלפים שקלים במצטבר.

במהלך החקירה התחקו החוקרים אחר מסע הקניות של החשודה ואיתרו שימושים רבים בכרטיסי החיוב, בבתי עסק שונים.

באחד המקרים המתוארים בכתב האישום, נענתה הנאשמת למודעה בפייסבוק לפיה תושבת תל-אביב מחפשת אדם אשר יטייל עם כלביה תמורת תשלום. הנאשמת החלה לעבוד אצל האישה ובשלב מסוים העתיקה את פרטי כרטיס האשראי שלה וביצעה בו שימושים בסכום של אלפי שקלים ושילמה באמצעותו לסטודיו בו החלה להתאמן.

מעצרה של החשודה הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל"צ ועם סיום החקירה הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינה ובקשה למעצרה עד לתום ההליכים בגין גניבה והונאה בכרטיס חיוב.תגובות לכתבה:

  1. אורלי

    אני מתה על הגנבות האלה… צריך לפרסם את תמונותיהן כדי לביישן .. רק כך כל גנב בפוטנציה יחשוב פעמיים אם לגנוב ולצאת למסע ביזבוזים כאילו אין מחר. הגנבים צריכים לשבת בכלא , להחזיר את הכספים ולקנוס אותם בסכומים אדירים. מהיכן הגיעה תרבות הגניבה הזו?

כתיבת תגובה: