‏רחפן הוטס בשמי תל אביב והשליך סמים: המשטרה עצרה שני חשודים כבני 30 | תיעוד

לפני זמן קצר שוטרי משטרת ישראל עצרו 2 גברים בשנות ה-30 לחייהם, אשר הפעילו רחפן בכיכר רבין בת״א ובאמצעותו השליכו לכיכר שקיות המכילות חומר אשר על פי החשד מהווה סם מסוכן.

שוטרי תחנת לב תל אביב איתרו את הרחפן, שלט ההפעלה ועוד עשרות שקיות זהות לאלה שהופצו.


במהלך הסריקות איתרו השוטרים, בגינת משחקים לילדים ברחוב הפרדס בת״א, למעלה מ-100 שקיות זהות לאלה שנמצאו בכיכר רבין, המכילות אף הן חומר החשוד כסם מסוכן.

‏מי שעומד מאחורי המיזם זאת קבוצה שמכנה את עצמה "הרחפן הירוק". בגלל שלא חישבו נכון את הרוח, רוב החומר התפזר על הכביש באבן גבירול. עוברי אורח נהנו מהשלל.

הרחפן הירוק היא קבוצה בטלגרם שתומכת בלגליזציה של סמים. הסיסמה שלהם היא "נטו אהבת חינם". לפני המבצע האווירי פורסמה בערוץ בטלגרם הודעה על מה שהולך לקרות:

הגיע הרגע אחים יקרים שלי. התרגשות בשיאה.זה ציפור? זה מטוס? לאאא זה הרחפן הירוק. מחלקים לכם קנאביס חינם מהשמיים. מתנות קטנות הרחפן הירוק שלח לי. מחממים מנועים, מהדקים חגורות מוכנים להמראה. תיהנו אהובים שלי כאן אחיכם האווירי שדואג לכולנו לאהבת חינם. פינוקים לסופש באוויר".


קרדיט: דוברות המשטרה.

מהמשטרה נמסר כי "פעולה מהירה של השוטרים, הובילה למניעת סכנה ממשית לילדים ולסילוק השקיות המסוכנות מאזור המשחקים. הפצת החומר החשוד כסם מהווה סחר בסם מסוכן לכל דבר ועניין והחשודים שנעצרו ייחקרו בהתאם. משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות נגד כל מי שמהווה חוליה בשרשרת הפצת הסמים ולהגן על שלום הציבור."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: