פיגוע דריסה בצומת תפוח: שוטר וחייל נפצעו קל – מחבל נורה ונפצע בינוני

פיגוע דריסה בצומת תפוח: מחבל נורה ונוטרל, כוחות ההצלה טיפלו בחייל ושוטר שנפצעו קל מהדריסה.

בשעה 08:15 התקבל דיווח על 2 פצועים בפיגוע דריסה סמוך לצומת תפוח. חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בלינסון 2 פצועים במצב קל.

תיעוד: ‏הרכב מאיץ ומתנגש בשוטר ובחייל.

תיעוד נוסף.

מדובר במחבל שהגיע ברכב לצומת תפוח, פגע ברכבו בשוטר וחייל, פצע אותם קל, יצא מהרכב במטרה להמשיך בפיגוע עם סכין, נורה ונפצע בינוני.

חובש בכיר במד"א אביאל ממליה סיפר: "כשהגענו למקום 2 הפצועים, גברים כבנו 20 ו 23 התהלכו בזירה כשהם בהכרה וסובלים מחבלות קלות. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני ופינינו אותם במצב קל להמשך טיפול בבית החולים."

מהמשטרה נמסר כי "הבוקר סמוך לשעה 08:15, בפעילות אכיפה של שוטר וחייל בצומת תפוח בעת שרשמו דוח ועמדו מחוץ לרכב, הגיע בנסיעה מהירה רכב פלסטיני סטה מנתיב נסיעתו ופגע בשוטר והחייל וגרם לפציעתם באורח קל.

לאחר שנעצר הרכב ירד המחבל שבידו סכין שלופה ורץ לעברם, השוטר שנפצע הבחין במחבל קם על רגליו והגיב במהירות ובמקצועיות תוך חתירה למגע וירה לעבר המחבל וניטרל אותו, לאחר שהוסר האיום העניק לו סיוע רפואי ראשוני.צהמחבל פלסטיני בן 22, תושב שכם נפצע באורח בינוני ונחקר על ידי כוחות הביטחון. השוטר והחייל פונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי."

צילום: דוברות המשטרה.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון בתגובה לנסיון הפיגוע זה עתה בצומת תפוח: "תושבי השומרון מחבקים ומחזקים את חיילי צהל ואת כוחות הבטחון יחד עם עם ישראל כולו. ומחזקים את הגיבור שניטרל את המחבל. כשהממשלה נסוגה מריבונות ומגמגמת בנוגע לאחיזה בארצנו אין פלא שהמחבלים של הרשות הפלסטינית אוזרים אומץ ויוצאים לפגע בחיילים ואזרחים. רק עמידה נחושה על זכותנו על הארץ תביא לרגיעה ולשקט".

שר הביטחון, בני גנץ: "‏אני מבקש למסור רפואה שלמה ללוחם צה"ל ולשוטר שנפצעו הבוקר בפיגוע. לא נאפשר לטרור להרים את הראש ונילחם במפגעים ובמי ששולח אותם. צה"ל וכוחות הביטחון ימשיכו להיות ערוכים בכל הגזרות."

שר הביטחון לשעבר ויו"ר ימינה נפתלי בנט: "במדינת ישראל 2020 משתלם להיות רוצח. אתה מרוויח הון ממשכורות, ואת ביתך לא הורסים. שבענו מילים מראשי הממשלה. הגיע הזמן למעשים. אני קורא לממשלה להפעיל מחדש כבר היום את צו הפסקת המשכורות למחבלים שהפעלתי בהיותי שר הביטחון".

תגובות לכתבה:

  1. שלמה מרציאנו אתם רואים בעצמיכם מה מחדירים קנאביס וסם מסריח

    לא מסכים ללגיטמציה שכולם יעשנו מסיבה זו אם כולם יעשנו כעבור שנה לא ישפיע עליהם אז מבריחים גם את החרא יחד להיות מוכנים לזה שאנשים יפלו לבם מסוכן באמת הורס משפחות מפיל אימפריות זבל

  2. שלמה מרציאנו אתם רואים בעצמיכם מה מחדירים קנאביס וסם מסריח

    כל מה אני רוצה זה שהמדינה תהיה הוגנת כלפיי הנכים שמוציאים שליש מהקצבה על העשב הזה יקר מידי גם 370 שקל יקר לתרופה הכל יתקלקל כל מה שגידלו להוריד מחירים אין לכם ברירה הכל יזרק לזבל מהר תיפטרו מהסחורה אפילו 100 שקל על שקית ישנה יקר

כתיבת תגובה: