ארבעה אנשים טבעו למוות, 25 שריפות מבלוני תבערה בעוטף | כותרות השבת

מהבוקר פרצו 25 שריפות ברצועת עזה כתוצאה מבלוני תבערה.

במהלך סוף השבוע 4 בני אדם טבעו למוות בחופי הים בארץ: ביום שישי לפנות בוקר נמשתה מהים סמוך לאשקלון אשה כבת 45 כשהיא ללא סימני חיים, צוות מד"א ביצע בדיקות רפואיות ולאחר זמן קצר קבע את מותה.

ביום שישי בערב, סמוך לבית האצ"ל בתל אביב, טבעו 2 גברים כבני 39 ו- 45, פאראמדיקים של מד"א קבעו את מותם, הבוקר (שבת) גבר בשנות השבעים נמשה מהים לאחר שטבע סמוך לקיסריה, מותו נקבע ע"י צוות מד"א במקום.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

בשעות הצהרים (שבת) נמשה מהים סמוך לחוף הנכים בהרצליה, גבר בשנות הארבעים כשהוא מחוסר הכרה , צוותי מד"א הצליחו להחזיר לו את דופק הלב ופינו אותו לבית החולים במצב קשה, מורדם ומונשם. בנוסף טיפלו במד"א במספר בני אדם שנמשו מהמים במצב קל.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מתחילת עונת הרחצה טבעו למוות 40 בני אדם וצוותי מד"א טיפלו סה"כ ב- 232 בני אדם שנמשו מהמים בים ובבריכות.

רוכב אופנוע כבן 25 נהרג לאחר שהחליק בכביש 44 סמוך לכניסה לכפר אוריה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

נשיא איחוד האמירויות ביטל את חוק החרם על ישראל. ביטול חוק החרם יאפשר חתימה על עסקאות מסחריות או פיננסיות עם חברות או אנשים ישראלים. בנוסף יתיר ייבוא חופשי של סחורות ישראליות אל איחוד האמירויות.

כ-80 אלף מטיילים פקדו השבת האחרונה של החופש הגדול את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע. בין האתרים הבולטים: חורשת טל ואשקלון עם 2000 מטיילים בכל אתר, קיסריה עם 2600 מטיילים. אפק עם 2200 מטיילים. עין גדי, שניר וגן השלושה עם 1800 מטיילים בכל אתר.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: