נתניהו: ״מתוך אחריות לאומית, החלטתי הערב לקבל את הצעת הפשרה של ח״כ האוזר״

המשבר בקואליציה: יממה לפיזור הכנסת, נתניהו מסר הערב הצהרה לתקשורת במסגרת מסיבת עיתונאים.

ראש הממשלה נתניהו מקבל את הצעת הפשרה של ח״כ האוזר על דחיית הבחירות: ״מתוך אחריות לאומית החלטתי הערב לקבל את הצעת הפשרה של ח״כ האוזר. ההצעה הזו מאפשרת הזרמת כסף מיידי לאזרחים ולכלכלה והיא מונעת את הצורך בבחירות. ההצעה הזאת תביא תקציב מיוחד שיאפשר לנו להזרים כסף עכשיו לפתיחת שנת הלימודים, לסיוע לאזרחי ישראל, להחזרת מקומות עבודה, לבריאות ולכל התחומים. זה הזמן לאחדות וזה לא הזמן לבחירות וצריך להפסיק עם הממשלה בתוך הממשלה״.

ראש הממשלה נתניהו על הטענות בנוגע להסכם השלום עם האמירויות: "הסכם השלום בינינו לא כלל שום הסכמה של ישראל לעסקת נשק כלשהיא ולא הציגו לי כזאת. חזרתי ואמרתי מהי העמדה המסורתית שלנו. כנראה שלשמאל קשה כשעושים שלום תמורת שלום ולא תמורת שטחים. אני עובד על השלום הזה כבר הרבה שנים. העמדה שלנו עקרונית ועקבית. העמדה שלי לא השתנתה וכך אמרתי לאמריקנים."

מכחול לבן נמסר לפני ההצהרה: "אנחנו קוראים לראש הממשלה להתעשת ולחזור לראות את טובת המדינה ולא את טובתו האישית. בזמן שתשעה מיליון אזרחים מצפים לאחדות וטיפול בביטחון ובקורונה, הליכוד עסוק בתרגילים פוליטיים. זו יריקה בפרצופם של אזרחי ישראל משיקולים אישיים".

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: