רקטה ששוגרה לעבר שדרות ייורטה, צה"ל תקף בתגובה – 35 שריפות מבלונים | כותרות השבת

בליל שבת רקטה שוגרה לשטח ישראל שיורטה על ידי כיפת ברזל, בתגובה: טנקים של צה"ל תקפו לפנות בוקר עמדות צבאיות של ארגון הטרור חמאס בדרום רצועת עזה.

אזעקת צבע אדום נשמעה אחר הצהריים בשדרות ובמועצה אזורית שער הנגב: זוהה שיגור לעבר מדינת ישראל שכשל ונפל בשטח הרצועה.

טרור בלוני התבערה: עד כה פרצו 35 שריפות בשטח מדינת ישראל, כתוצאה מהפרחת בלוני תבערה.

חבלני משטרת ישראל הוזעקו בצהרים לאחד מישובי מ.א שער הנגב בעקבות בלון חשוד. בבדיקה מקצועית ראשונית שערך חבלן המשטרה עלה כי מדובר בבלון תבערה ובוצעו פעולות מקצועיות לנטרולו.

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

בליל שבת התקבל דיווח כי בבאר שבע אותר על גג מבנה בלון אליו מחובר פריט מעורר חשד. שוטרים וחבלן משטרה הגיעו למקום הדיווח על מנת לבצע טיפול מקצועי בחפץ החשוד. מבדיקת החבלן עלה כי מדובר בבלון תבערה. לא נגרם נזק ואין נפגעים.

הפלגים הפלסטיניים הזהירו את ישראל:
"חזרה למדיניות החיסולים הממוקדים היא הכרזת מלחמה".

ראש המוסד יוסי כהן נפגש לאחרונה עם בכיר בסודאן בתיווך איחוד האמירויות, לפי הדיווח, כהן נפגש עם הגנרל מוחמד חמדאן דגלו, סגן מנהיג מועצת הריבונות השלטת במדינה.

סיעת מר"צ תגיש ביום שני אי אמון קונסטרוקטיבי בממשלה בניסיון למנוע בחירות. המועמדים לראש ממשלה וראש ממשלה חלופי: גנץ ולפיד בנתיים בליכוד נוטים להסכים להצעת פשרה שתדחה את איום הבחירות‎.

החל ממחר בבוקר, כל אזרחי המדינה שטרם קיבלו את המענק במסגרת תוכנית המענקים "צ'ק לכל אזרח", יוכלו לקבלו בכל סניף דואר ברחבי המדינה. כמעט כל המענקים שטרם שולמו הם בגובה 750 שקל, שכן מדובר באזרחים שאינם מוכרים לביטוח הלאומי מקבלת קצבאות למיניהן, קרוב ל-360 אלף אזרחים טרם קיבלו את כספי המענק.

מספר המאובחנים בנגיף הקורונה ברחבי העולם הוא גבוה מ-22.85 מיליון. על פי הנתונים, 793,983 בני אדם מתו מהנגיף במדינות השונות.

יו"ר ארגון הבריאות העולמי טדרוס אדנום גבריאוס אמר אמש כי ייתכן ומשבר הקורונה יסתיים בתוך פחות משנתיים.

אפליית בתי הכנסת: יש הסכמה עם המפלגות החרדיות לאפשר תפילה בבתי כנסת גדולים במיוחד, בקפסולות של 10 מתפללים, ועד היקף שיכול גם להגיע למאות מתפללים. מאחר שמדובר במעט מאוד מבנים כאלו ברחבי הארץ, בבתי כנסת קטנים ובינוניים מדובר על היתר אחר לפי גודל המבנה וכניסה מדורגת בקפסולות.

פרשת החשד לאונס באילת: המשטרה עצרה חשוד נוסף בן 17, תושב הדרום.

בעת חופשה במיקונוס, הזמר עומר אדם ואחיו נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה.

כ-80 אלף מטיילים פקדו השבת את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע. מבקרים רבים ביקרו גם באתרים המוצלים בניהם בית גוברין ומערת הנטיפים בהם ביקרו 1000 מטיילים בכל אחד מהאתרים. באתרי המים ירקון תל אפק, וקיסריה ביקרו 2200 מטיילים בכל אתר, בניאס ועין גדי עם 2000 מטיילים בכל אתר, אשקלון ושפך דליות (מג׳רסה) עם 1600 מטיילים בכל אתר.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: