אחרי שעות של חיפושים: אותרה גופת בן 50 שטבע בחוף בחיפה

המשטרה פתחה לפני כשעתייים בסריקות לאורך חוף מרידיאן בחיפה, אחר תושב בית לחם כבן 50 עם קבלת דיווח מאזרח בדבר חשש כי נכנס לרחוץ בים וטרם יצא.

במסגרת החיפוש, שכלל הפעלת מסוק משטרתי, לצד סריקות לאורך קו החוף ע"י שוטרי סיור והפעלת יחידת הצוללנים של משטרת ישראל, אותר כעת גבר ללא הכרה בחוף, כאשר גורמי רפואה קבעו את מותו.

בשעה 21:50 התקבל דיווח על גבר מחוסר הכרה שנמשה מהים לטיילת דרומית למקסים בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 50 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

גופת הגבר הועברה להמשך הליך זיהוי במכון לרפואה משפטית.

פראמדיקית מד"א הודיה רוזה סיפרה: "בשעות הערב התקבל במוקד 101 של מד"א דיווח על גבר שנעדר לאחר שנכנס למים בחוף מרידיאן ונערכות סריקות על מנת לאתרו. הגענו לחוף ונערכנו במקום על מנת להעניק לו טיפול רפואי אבל לצערנו לאחר סריקות ממושכות הוא אותר בקו המים צפונית לחוף בו היה כשהוא ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

חובש בכיר במד"א – הצלה פתח תקווה חזקי רפאלוביץ שהיה בקרבת מקום סיפר; בסביבות השעה 19:45 קיבלתי התראה באפלקציית הכוננים של מד"א על אדם שטבע בחוף, כשהגעתי למקום הבחנתי בכוחות השיטור הימי מבצעים סריקות במים כשלאחר מכן הצטרפו לחיפושים מסוק משטרתי ויחידת צוללנים של זק"א . לאחר מספר שעות של סריקות נמצא הגבר כבן 50 והוא חולץ מהמים ללא רוח חיים ופראמדיק של מד"א קבע את מותו.

קרדיט צילום: דוברות הצלה פתח תקווה.

חזקי מנת מתנדב זק״א צפון שטיפל בזירה: מדובר בגבר כבן 50 שככה״נ סימן למציל סימני מצוקה ונעדר במים, כוחות השיטור הימי בסיוע מסוק החלו בסריקות נרחבות לאורך קו החוף, מתנדבים מיחידות הצוללים של זק״א הוקפצו גם הם לסייע בחיפושים, למרבה הצער לאחר מספר שעות אותר הנעדר כשהוא ללא רוח חיים, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א צפון מטפלים בכבוד המת בזירה, כוחות משטרה במקום בודקים את נסיבות האירוע.

צילום: אהרן ברוך לייבוביץ.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: