בן שנה וחודשיים נפצע קשה מפגיעת רכב בירושלים

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לילד הולך רגל בן שנה וחודשיים שנפגע מרכב ברחוב יוחנן מזרחי בירושלים.

בשעה 20:22 התקבל דיווח על תינוק שנפגע מרכב ברחוב יוחנן יוסף מזרחי בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הדסה עין כרם, תינוק בן שנה וחודשיים במצב קשה, עם חבלת ראש.


חוקרי ובוחני התאונות של המשטרה הגיעו למקום ופתחו כאמור בחקירה במהלכה עלה החשד כי מדובר בתאונת דרכים.

בשעות הלילה, דיווח למשטרה תושב האזור (32), כי ככל הנראה הוא זה שפגע בפעוט. הוא עוכב לחקירה במשטרה ורכבו נתפס לצורך איסוף ממצאים. עם סיום חקירתו, שוחרר החשוד בתנאי מעצר בית.

החקירה נמשכת לבירור נסיבות הימצאותו של הפעוט ברחוב.

חובש רפואת חירום במד"א משה חמד סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו על המדרכה תינוק כבן שנה וחצי כשהוא בהכרה מעורפלת, עם חבלת ראש קשה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל חבישות וקיבועים, ופנינו אותו במהירות לבית החולים כשמצבו מוגדר קשה"

שמעון קרישבסקי חובש באיחוד הצלה סיפר: "הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לילד הולך הרגל שיצא מחצר ביתו ונפצע קשה כתוצאה מפגיעת רכב פרטי. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם כשהוא סובל מחבלות ופציעות בראשו ובגפיו".


נחמן פיליפ מתנדב 'צוות הצלה' שטיפל באירוע מוסיף: "בהגיעי למקום מצאתי כבן שנה וחצי כשהוא חבול ומדמם מראשו. על גופו נמצאו סימני גלגל ויתכן שנפגע מרכב שנמלט מהמקום. הענקתי לו סיוע רפואי ראשוני יחד עם צוות אט"ן של מד"א שפינה אותו להמשך טיפול רפואי בחדר הטראומה של ביה"ח הדסה עין כרם, כשהוא במצב קשה".

(צילום: תיעוד מבצעי מד"א)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: