רוכב אופניים כבן 17 נהרג בתאונה בירושלים

צוות רפואה העניקו סיוע ראשוני לנער כבן 17 וחצי שנפצע אנוש בתאונה מתחת לביתו ברחוב סולם יעקב שבשכונת רמות בירושלים, בבית חולים נקבע מותו.

שמו של ההרוג, שמואל אהרון גליק ז"ל, תלמיד ישיבת עטרת שלמה בראשון לציון. ההלוויה תתקיים מחר בבוקר בשעה 10.

בשעה 00:18 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכב, ברחוב סולם יעקב, בשכונת רמות בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שערי צדק נער כבן 17 במצב אנוש, תוך פעולות החייאה ושם נקבע מותו.

למקום הגיעו שוטרים ובוחן ונפתחה חקירה. נהג הרכב מעוכב במקום.

פאראמדיק מד"א אבי שיף סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו אופניים ובסמוך שכב נער כבן 16 מחוסר הכרה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית והיה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות עד שהגענו לחדר הטראומה בבית החולים, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו."

אהרון בן ארוש חובש באיחוד הצלה סיפר: "בסיוע חובשים נוספים משכונת רמות ביצענו החייאה בזירת התאונה על הנער שנפצע אנושות. לאחר מכן הוא פונה תוך כדי החייאה לבית החולים שם למרבה הצער נקבע מותו".

שוקי בקר חובש נוסף של איחוד הצלה הוסיף: "לדברי עוברי אורח מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי, אוטובוס, ואופניים. ביצענו החייאה על הנער שרכב על האופניים אך למרבה הצער נקבע מותו בבית החולים. נהג הרכב ונהג האוטובוס לא נזקקו לקבלת טיפול רפואי".

אביגיל ביר חובשת של איחוד הצלה שהיתה בסמיכות למקום מסרה: "כשהגעתי למקום נתקלתי בנער רוכב האופניים שסובל מפגיעה קשה וללא הכרה. ביצענו בו פעולות החייאה בסיוע פרמדיק של איחוד הצלה ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים שערי צדק שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: