‏נסראללה: "במחסן שהתפוצץ בביירות לא היו טילים של חיזבאללה – אנחנו מכירים את נמל חיפה יותר טוב""

חלק מנאומו של מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה בערוץ הטלוויזיה "אל-מאנאר:

"לפני שדחיתי את נאומי, התכוונתי לנאום בין היתר על הסוגיות הנוגעות לישראל, אך היום, בעקבות האסון, לא אדבר על כך. אדבר על האסון בלבד.


אנו עומדים בפני אירוע גדול וקטסטרופלי, יותר מ -150 חללים ואלפי פצועים, עשרות נעדרים, רבבות משפחות שעזבו את בתיהם ועשרות אלפים שפרנסתם נפגעו. ההשלכות הללו הן גדולות ומסוכנות.

אנו עומדים בפני השלכות הומניטריות וכלכליות שמעמיקות את המשבר הכלכלי במדינה. אנו עומדים בפני קטסטרופה גדולה.

במחסן שהתפוצץ בנמל ביירות לא היו טילים או כלי נשק של חיזבאללה. מהשעה הראשונה כשעוד חשבו שזו רעידת אדמה, לא ידענו כלום, כשהאש עוד בערה בנמל, כמה אמצעי תקשורת באמצעות המדיה החברתית טענו שזה מחסן טילים או חומר נפץ של חזבאללה. העיקר להטיל אחריות על חזבאללה. אנחנו חלק מההרוגים, יש לנו שהידים ופצועים.

אנחנו לא מנהלים את הנמל. חיזבאללה מכיר את נמל חיפה יותר טוב ממה שהוא מכיר את נמל ביירות. האחריות שלנו זה נמל חיפה."


תגובות לכתבה:

 1. איילי האיילתי

  מה ההבדל ביין מותם ופציעתם של אנשים, נשים וטף, בפיצוץ מיקרי,
  לביין רצונכה, מר נאסראללה, להשמיד קהל, עם ומדינה ;
  מדינת-הייהודים❓❓❓❓❓❓❓ האים תשובה בפיכה – רוצאח❓❓❓❓❓❓❓

  1. אח שלי יקר

   יש לך המון שגיאות כתיב
   מבלי לפגוע חס וחלילה
   תן למישהו אחר לכתוב
   במקומך
   שבוע טוב

  2. אלי

   נאום נסראללה תשובה מידי פעם העכבר מציץ מהחור שבו הוא נימצא בודק יחד עם מאבטחיו שניתן לצייץ וכרגיל משמיע איומים האכבר המוסלמי המטונף תפס מדינה שלמה כבת ערובה מיתנער מחלקו בפיצוץ החומר והטילים שהוא מסתיר בכל הנמלים ובכל בית שני במיבצר שאינו מעיז להוציא את האף ומיתרברב שהוא מכיר את נמל חיפה יותר מנמל בירות כמובן השינאה שלו למדינת יהודים הוא לא מסתיר אבל בסוף יגיע איזה ז'וק מלאכותי ויצטרף לאותם חפים מפשע שקיפחו את חיהם בפיצוץ בנמל העם הלבנוני אנו יכול להפרע מימנו כי הצבא שהוא הקים יותר חזק מצבא לבנון למרות שהלבנונים אינם מסתירים את איבתם למדינה שלנו בכל זאת אני מביע צער על האנשים שניספו בפיצץ

כתיבת תגובה: