אחרי ‏חיפושים נרחבים: אותרו שני אחים בני 4 ו-7 מכפר סילבר שנעדרו מהבוקר

כוחות גדולים של משטרה בסיוע מסוק ערכו חיפושים נרחבים אחר שני אחים בני 4 ו-7 מכפר סילבר שליד אשקלון שנעדרו מהשעה 9 בבוקר.

השנים יצאו מהבית כשהם רכובים על קורקינט ומאז נעלמו עקבותיהם.

לוחמי משמר הגבול ומתנדבים עורכו סריקות נרחבות בישוב ומחוצה לו, בייחד עם המערך האווירי של משטרת ישראל.

סמוך לכניסת שבת, הנעדרים אותרו בריאים ושלמים, כשהם בתוך כיתה בבית הספר שבמקום.

רגע איתור הילדים בבית הספר.

דברי מפקד תחנת קריית מלאכי סנ"צ שמעון פורטל.

איתמר רביבו, ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, אמר בתום החיפושים: "בשעה טובה אני שמח לבשר ששני האחים זאב ושאול מכפר סילבר נמצאו בריאים ושלמים. אני מודה לכוחות המשטרה וההצלה וכן למתנדבים שהגיעו מכל רחבי הארץ כדי לסייע באיתורם."

מהמשטרה נמסר במהלך החיפושים: "כוחות גדולים של משטרה מחפשים מזה כשעתיים וחצי אחר שני אחים בגילאי 4 ו- 7 שנים תושבי כפר סילבר, זאת לאחר שלדברי הוריהם יצאו בבוקר עם קורקינט ומאז לא נראו. הוריהם של השניים הודיעו לפני כשעתיים וחצי למשטרה כי ילדיהם יצאו מהבוקר עם הקורקינט וכי בתחילה חיפשו אחריהם בישוב ומשלא מצאו אותם פנו למשטרה. בשעה זו נערכים סריקות בכוחות מתוגברים ביישוב כפר סילבר."

״אנו פועלים בכל האמצעים העומדים לרשותינו לשם איתור שני האחים שנראו לאחרונה היום בבוקר. כל היודע דבר היכול לסייע באיתורם מתבקש לחייג 100.״ ציינו במשטרה.

צילום: דוברות המשטרה.

מהמועצה אזורית חוף אשקלון נמסר: "משעות הבוקר נעדרים שני ילדים מכפר סילבר. האחד בן 7, עונה לשם שאול והשני, בן 4.5 בשם זאב. מבקשים את עזרת הציבור באיתורם. במידה ומישהו הבחין באחד מהם אנו מבקשים לעדכן בדחיפות את מוקד 100 של המשטרה."

נציגי איתור של יחל"צ עציון-יהודה, ושל יחל"צ מגילות-ים המלח, ממשטרת מחוז ש"י, סייעו למחוז דרום באיתור הנעדרים.

צילום: יחל"צ עציון-יהודה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: