הערבים מדווחים: מחבלת בת 24 חוסלה בעימותים לפנות בוקר בג'נין

משרד הבריאות של הרשות מעדכן כי נקבע מותה של המחבלת דליה אל סמודי בת 24 מגנין שנפגעה בחזה מירי כוחותינו בעימותים לפנות בוקר.

על פי הערבים, כוחות צה"ל פשטו לפנות בוקר על שכונת אל-ג'בריאת בג'נין, נכנסו לביתו של האסיר המשוחרר, חאלד סולימאן אבו חסן ותחקרו אותו.


לאחר שאיימו לעצור אותו, החלו עימותים אלימים וכוחותינו ירו כדורים חיים, רימוני הלם, וגז מדמיע.

במהלך עימותים בשעות הצהרים בעיירה טורמוסיה, צפונית-מזרחית לרמאללה, נפצע פראמדיק ו-6 מחבלים נוספים.

מדובר צה"ל נמסר כי "לפנות בוקר התפתחה הפרת סדר אלימה בג'נין במהלך פעילות צה"ל למעצר מבוקשים. הכוחות השיבו באמצעים לפיזור הפגנות, אך לא השתמשו בירי חי בשום שלב".

בתמונות: עימותים ברמאללה.

בתנועת המג'אהדין אמרו בתגובה: "הוצאתו להורג של השאהיד / דליה אל-סמודי בג'נין היא פעולה פלילית מחודשת כנגד אנשינו בגדה המערבית, המחייבת הסלמת העימות עם הכובש בכל התחומים ובכל האמצעים הקיימים. הדם של הקדוש מעונה דליה וכל קדושי עמנו יישארו דלק שמגביר את להבת ההתנגדות נגד האויב הפלילי, ואנחנו מחדשים את הקריאה למורדי הגדה המערבית לנקוט יוזמה להיענות לפשעי הכיבוש החוזרים ונשנים על ידי הוצאה לפועל של קדושים מעונים בגדה המערבית בדם קר. אנו קוראים לשירותי הביטחון החופשיים בגדה המערבית הכבושה לכוון את הכדורים שלהם על הנפקת האויבים הציוניים, ולמלא את חובתם המוטלת עליהם לשמור ולהגן על עמנו."


הפארמדיק שנפצע בעימותים.

תגובות לכתבה:

 1. ישראל

  אתה אמיתי? מחבלת??
  מאיפה הבאת את זה שהיא מחבלת. אישה חפה מפשע שהיתה בביתה וקיבלה כדור.
  בגלל רעי לב כמותך הסכסוך נמשך והדם של חפים מפשע ניגר

  1. מיקי

   בדיוק מה שאני חשבתי. מה זה האתר הזה?!

   1. חדשות כל העולם

    בחורה לא מגיע סתם לעימותים עם כוחות הביטחון, היא הגיע לפגוע בכוחות וחוסלה בזמן. אנו באתר מביאים את האמת ולא מנסים לטשטש את זה כמו אתרי השמאל.

  2. חדשות כל העולם

   בחורה לא מגיע סתם לעימותים עם כוחות הביטחון, היא הגיע לפגוע בכוחות וחוסלה בזמן. אנו באתר מביאים את האמת ולא מנסים לטשטש את זה כמו אתרי השמאל.

   1. סמיר

    אתם אתר לחדשות ובושה וחורפה לערב שמאל וימין פה למה לערב ולסכסך בגזענות תתביישו לכם סתם מסיתים😡😡😡

  3. דוד

   אאתה הוא המחבל באמת ולא הםתה צודק בן זונה שרמוטא

כתיבת תגובה: