אברך בן 24 טבע למוות בחוף הנפרד בטבריה

‏אסון בחוף הנפרד בטבריה: נקבע מותו של אברך בן 24 ואב לילד לאחר שטבע בכנרת.

בשעה 17:00 התקבל דיווח על טביעה בחוף הנפרד בטבריה בזמן ששהה עם בן משפחה במקום. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה על גבר בן 24 ולאחר זמן קצר קבעו את מותו.


בזמן ההחייאה התקבצו מתרחצי החוף וזעקו בתפילות לרפואתו השלימה.

שוטרי משטרת ישראל הוזעקו לאירוע והחלו בגביית עדויות ואיסוף ממצאים לחקירת נסיבות המקרה.

שמו של האברך עקיבא קראוס תושב ירושלים, חתן למשפחת הולס ובוגר ישיבת גרודנא באר יעקב. היה עם משפחת אשתו בדרך לצפת.

מועד ההלוויה בבית החיים פוניבז' מתעכב עקב כך שהמשטרה דורשת לבצע בדיקת CT במכון באבו כביר, ובינתיים האב השכול פנה למפקד זק"א ירושלים בנצי אוירינג שפועל לשחרורו המוקדם.

עקיבא קראוס ז"ל.

פראמדיק בסירת הים-בולנס של מד"א ישראל לוגסי סיפר: "כשהגענו לחוף חברנו למצילים שמשו את הגבר מהמים וביצעו בו פעולות החייאה בסיסיות. המשכנו את הטיפול הרפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שכללו הנשמות, עיסויים ומתן תרופות ולצערנו בסופן נאלצנו לקבוע את מותו."


משה ממן מתנדב זק״א צפון שטיפל בזירה: "שהגעתי לחוף ראיתי כוחות הצלה רבים אשר מבצעים פעולות החייאה על גבר בן 24 שנמשה מהמים ע״י המצילים לאחר טביעה. עשרות אזרחים עמדו בסמוך אליהם ואמרו פרקי תהילים. לצערי לאחר שפעולות החייאה כשלו נאלץ פראמדיק מד״א לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א צפון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.״

יהודה משי זהב יו״ר זק״א: ״חשוב מאוד להקפיד על כללי הבטיחות בים. אני פונה למתרחצים הקפידו על הכללים ותחזרו הביתה בשלום״

צילום: דוברות זק״א.

יחיאל מילר חובש באיחוד הצלה שהשתתף בפעולות ההחיאה: "כשהגעתי למקום הצעיר היה ללא דופק ונשימה לאחר שנמשה מהמים ע"י המצילים. ביצענו בו פעולות החייאה אך בסיומן למרבה הצער נקבע מותו".


צילום: דוברות איחוד הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: