‏יהודיה עלתה בשוגג לטרמפ של ערבי וכמעט נחטפה באיומי סכין

לפני זמן קצר יהודיה עלתה בשוגג לטרמפ ברכב של ערבי באזור רבבה, כשהבינה שמדובר בערבי תושב השטחים ניסתה לרדת, הנהג תפס אותה באיומי סכין והעלה אותה לרכב, בהמשך הדרך ניסה לתקוף אותה. בדרך נס היא הצליחה להימלט ונהג יהודי שהבחין בה אסף אותה.

מחקירת האירוע עולה כי בשעה 10:51 התקבל דיווח על תושבת שעלתה על רכב מסוג מזדה או דצ'יה בצבע אדום עם לוחית זיהוי לבנה בצומת רבבה לכיוון כללי ג'ינספוט.

במהלך הנסיעה התושבת הבחינה שעלתה על רכב של תושב השטחים וביקשה לרדת בצומת יקיר הקטנה וירדה.

הרכב המשיך לנסוע ואז הסתובב חזרה עצר לידה איים עליה בסכין והעלה אותה בכוח לרכב ונסע לכיוון עמנואל.

הערבי עצר אחרי נחל קנה בצד הדרך ניסה לתקוף אותה, התושבת הצליחה לברוח מהרכב והסתתרה בעצים.

רכב ישראלי הבחין בה עצר לה והעלה אותה לרכב והמשיך בנסיעה לכיוון קרני שומרון. שם חברו אליהם כוחות הבטחון. הרכב החשוד ככל הנראה המשיך בנסיעה לכיוון קדומים.

מהמשטרה נמסר: :היום סמוך לשעה 12:00 התקבל דיווח במוקד המשטרה אודות צעירה בשנות ה 20 שמסרה כי בצומת גיתי אבישר שבשומרון עלתה לטרמפ לאחר שרכב עצר בצומת. במהלך הנסיעה נהג הרכב ניסה לבצע בה עבירת מין בכוח, ובשלב מסויים עצר בצד הדרך היא ניצלה הזדמנות וברחה והנהג המשיך בנסיעה. הצעירה נפצעה קלות. עם קבלת הדיווח החלו כוחות משטרה וכוחות הבטחון בביצוע פעולות חקירה לאיתור ותפיסת החשוד שזהותו ידועה. הרקע לאירוע ככל הנראה פלילי."

(צילום ארכיון: מנחם בקוש)

תגובות לכתבה:

 1. פרי

  חחחחחחחח
  ״הרקע לארוע ככל הנראה פלילי״
  ואני אומר : הרקע לדיווח השקרי ככל הנראה הוא התכחשות למציאות ונסיון הסתרה של הארועים הבטחוניים על רקע לאומני אנטישמי!!!!
  אבל הערבים בגיבוי השמאל והממסד המשפטי, למדו לעשות שתי פעולות בבת אחד! האחד לפגע ביהודים בכל דרך כגון שוד, אלימות, אונס, ואם עולה בידם לאחר מיכן גם לרצוח את הקורבן,מה טוב, וכל זה באצטלאה ״פלילית״ !!!!!

  1. גן

   אמת

כתיבת תגובה: