כתב אישום ב-6 מקרים נוספים הוגש נגד הערבי שתקף ילדה בת 12 בכנרת

שוטרי משטרת ישראל הצליחו לקשור את החשוד בביצוע המעשה המגונה בילדה בחוף "צינברי" בכנרת לפני כחודש לעוד 6 מיקרים של ביצוע וניסיון לביצוע מעשים מגונים בנשים וילדות שישנו באוהלים בחופי הכנרת.

החשוד, מוחמד שלבי בן 28 ,תושב איכסל, שזהותו התגלתה בעקבות בדיקת עקבות DNA שנותרו בזירה בחוף "צינברי", נעצר תוך 3 ימים ברחוב ישוב מגוריו על ידי כוחות משטרה רבים תוך שמכריו מנסים לסכל את מעצרו.


עם מעצרו החלו החוקרים להתחקות אחר תנועותיו תוך סריקת מאות שעות של צילומים ממצלמות אבטחה שונות ואיכוני טלפון נייד וגילו תבנית פעולה קבועה – החשוד היה נוהג להגיע בכל יום שישי בין השעות 10 עד 11 בלילה אל חופי הכנרת ומחפש קורבנות שישנו באוהלים, במהלך הלילה, בדרך כלל לאחר השעה 3, היה נכנס לאוהל ומנסה לבצע בקורבנות, קטינות במרבית המיקרים, את זממו בשעה שישנו.

חוקרי המשטרה פנו אל הציבור בבקשה לדיווח על מקרים דומים והמידע שהתקבל מהציבור בשילוב בדיקת מצלמות אבטחה בחופים והיתחקות אחר תנועות החשוד העלו את מניין מקרי התקיפה ל 7 מקרים, שבוצעו במהלך 5 לילות בחופים "כורסי", "צינברי" ו- "גופרה".

פרקליטות מחוז צפון באמצעות הפרקליטה שני אגוזי הגיש כנגד הנאשם כתב אישום ובו 5 אישומים בגין 7 עברות:

▪️2 עבירות של ביצוע מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה 16 תוך ניצול מצב המונע ממנה לתת הסכמה חופשית
▪️5 עבירות של ניסיון למעשה מגונה.

– עבירות שהעונש הקבוע בגינן בחוק הוא 10 ו- 7 שנות מאסר בהתאמה.


"משטרת ישראל קוראת לציבור לדווח בהקדם על כל ניסיון לתקיפה מינית – דיווח מוקדם על ניסיונות לתקיפה מינית יכול להביא לתפיסת העבריין עוד טרם יספיק לפגוע בקורבנות או ימנע פגיעה בקורבנות נוספים," ציינו במשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: