שר הביטחון גנץ בפקע"ר: "רק אויב שאין היגיון בראשו יעיז לבדוק את מידת מוכנותה של ישראל להגיב"

שר הביטחון בני גנץ ביקר היום עם סגן הרמטכ"ל ואלוף פיקוד העורף במפקדת הקורונה המוקמת בפיקוד העורף: "לצד המלחמה של מערכת הביטחון בקורונה, אנו מתמודדים עם אתגרים בצפון, בדרום ובמקומות נוספים. הלילה, כמו באירוע הקודם, כוח צה"ל זיהה את המחבלים, הגיב מיידית ומנע אירוע.

צילום וידאו: טל עוז / משרד הביטחון

שלא יהיו אי הבנות: בידי הכוחות ישנם כל האמצעים הדרושים להגן על התושבים, ולפגוע בכל מי שינסה להפר את ריבונות מדינת ישראל. כל פעולת טרור שתצא ממדינה ריבונית נגד ישראל – תיענה בזמן ובמקום הנכון.

הדריכות המוגברת נמשכת ואני מחזק את כוחות צה"ל בהובלת מפקד פצ"ן אלוף אמיר ברעם שעומדים על המשמר. רק אויב שאין היגיון בראשו יעיז לבדוק את מידת מוכנותה של ישראל להגיב".

בסיום הסיור אמר גנץ: "אני נמצא כאן בפיקוד העורף יחד עם סגן הרמטכ"ל ועם אלוף פיקוד העורף, מאחורינו המפקדה המשימתית לקטיעת שרשרת ההדבקה, היא מתרגלת השבוע והיא תתחיל לעבוד בשבוע הבא. מערכת הביטחון על כל הזרועות שלה, צה"ל ופיקוד העורף במיוחד, רתומים לכל מאמץ שמדינת ישראל צריכה על מנת לקטוע את שרשרת ההדבקה. צה"ל יודע לנצח משימות, ביחד עם האזרחים, ביחד עם פרופ' גמזו ומשרד הבריאות, אנחנו נוביל לקטיעת שרשרת ההדבקה באופן שנוכל לחזור לשגרת חיים בצל הקורונה. אין דרך אחרת, חייבים לעשות את זה ככה.

(צילום תמונה: אריאל חרמוני / משרד הביטחון)

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: