חמישה נערים בני 14–16 נעצרו בחשד שהיכו ברחובות נער אחר ותיעדו את האירוע | צפו

ארבעה על אחד: סרטון קשה לצפייה שפורסם אתול מתעד ארבעה נערים שמכים נער אחר ברחובות, ככל הנראה בשבוע שעבר.

מהמשטרה נמסר כי "בעקבות סרטון שהתפרסם אתמול ברשתות החברתיות ובו נראים מספר נערים כשהם מכים נער אחר, פתחה המשטרה בחקירה יזומה במסגרתה איתרו אתמול החוקרים את הקורבן וגבו ממנו עדות. אתמול בערב נעצר אחד החשודים (15) במעורבות באירוע והיום הוארך מעצרו בבית המשפט השלום בראשל"צ בשלושה ימים. עם התקדמות החקירה נעצרו היום לחקירה ארבעה חשודים נוספים (16,15,14,15) והחקירה בעניינם נמשכת."

ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, אמר בתגובה כי העירייה תפעל בכל דרך "כדי לאתר במי מדובר ולהביא למיגור אירועי אלימות בני נוער. האלימות קשה ביותר, זו אינה דרכנו, והמקרה הזה הפוך מהערכים שאנו פועלים להטמיע בקרב בני הנוער בעיר".


תגובות לכתבה:

 1. ליבי

  נערים מסריחים
  לתת סוף סוף עונש מלמד
  שכולם יצאו לרחובות ולא יעברו על סדר היום
  עד שחלאות האדם יקבלו עונש

  1. יהושע

   הבעיה היא בגלל העונשים הקלים שבית המשפט קובע, ולאחר מכן נותנים הקלות בעונש ושחרור מוקדם והפשע מחמיר

 2. שלמה

  ברברים עבריינים של העתיד

 3. חני רוזן

  שיגידו מה שיגידו – : אני – מתעקשת על כך שהכל מתחיל מהבית, חינוך שההורים נותנים, חברה שילדים מסתובבים בה, לצערינו היום להורים אין שליטה על ילדיהם (רוב ההורים). צריך לעשות סוף לאלימות כי במצב כזה – זה רק ילך ויחריף. אני קוראת לכולם לצאת לרחובות ו ל ה פ ג י ן! בכל צומת שתהיה הפגנה, זה בלתי אפשרי שיימשך כך!😠

 4. אזרח

  אלימות של נערים נגד נערים חלשים .לדעתי צריך להכניס יותר נושאים בחינוך נגד האלימות .אך לצערי המבוגרים שמפגנים בבלפור מהווים דוגמא לאלימות הפיזית .והמילולית

 5. יעקב מהצפון

  צודקים אלו שמאשימים בתי המשפט. הזילזול בחוק הוא שמאלנות לשמה. חייבים להנהיג יד קשה, לומר בביתינו זה לא יעבור. גםמאבור שבתי ספר יהיו סלחנים בדבר. זה תוצאה של הפוסט מודרנה. איפה שהכל מותר.

כתיבת תגובה: