‏השר רפי פרץ הודיע שחלה בקורונה: ״מרגיש טוב״

השר לירושלים ומורשת הרב רפי פרץ, הודיע לפני זמן קצר בחשבון הטוויטר שלו כי "עם צאת השבת התברר לצערי כי יצאתי חיובי לבדיקת קורונה שעשיתי ביום שישי. ‏מרגיש כרגע טוב ומאחל רפואה שלמה לכל חולי ישראל. ‏שבוע טוב."

בהודעת מייל, שהוציא הערב ניצב הכנסת גריף לבאי המשכן, ציין כי הוא מבקש מכל מי שהיה במגע עם השר או בקרבתו, להישאר בביתו ולא להגיע לעבודה עד לקבלת הנחיות ממשרד הבריאות.‬

ניצב גריף הדגיש בפנייתו כי הכנסת ממשיכה ופועלת לעריכת בדיקה וחקירה אפידמיולוגית ביחד עם גורמי המקצוע במשרד הבריאות.

היום האחרון בו שהה השר במשכן היה יום רביעי – 29/07/2020.

לאור פגישה שנערכה במהלך השבוע בין מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון ידיד לבין השר רפי פרץ, ולאחר היוועצות עם קצין הרפואה הראשי של המשטרה, מפקד המחוז יכנס לבידוד בהתאם להנחיות משרד הבריאות. סגן מפקד מחוז ירושלים, תת ניצב אלי כזרי, יחליף את מפקד המחוז בהיעדרו.

מוקדם יותר נמסר כי בתום חקירה אפידמיולוגית שנעשתה ע״י נציגי משרד הבריאות, עולה כי חברי הכנסת אבי דיכטר, אסנת מארק אלי כהן וכן 3 יועצים ( 2 של ח"כ מארק ואחד של ח"כ כהן) נדרשו להיכנס לבידוד ביתי נוכח חשיפתם לחולה מאומת לנגיף הקורונה אשר נפגש עמם בכנסת ב-27/7.

מדוברות הכנסת נמסר כי "נציגי משרד הבריאות פנו לחברי הכנסת וליועצים, עדכנו אותם בפרטי החקירה וכן עדכנו במקביל את קצין הכנסת, ניצב יוסף גריף בממצאים. בידודם של חברי הכנסת והיועצים צפוי להסתיים בתאריך ה- 10/8."

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: