תגובות

אח ואחות כבני 20 נהרגו לאחר שמשאית הדרדרה לעבר חצר בית בערערה

בשעה 20:06 התקבל דיווח על על משאית שככל הנראה הדרדרה ופגעה בשני כלי רכב שהדרדרו ופגעו בצעיר וצעירה שישבו בחצר בית בשכונת דהארת בערערה.

חמישה צוותי כיבוי בפיקודו של יהושע אוחנה שהגיעו למקום, זיהו את הרכב הפרטי כאשר הוא נמצא בחצר בית פרטי, הועף מעוצמת המכה, ותחתיו נמצאים שני לכודים.


טרקטור שעבר במקום סייע בהנפת הרכב הפרטי ולוחמי האש חילצו אותם לידי כוחות הרפואה.

חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על אח ואחות בשנות ה-20 ללא רוח חיים וקבעו את מותם. 2 פצועים נוספים טופלו במצב קל לאחר שלקו בחרדה.

צילום: דוברות המשטרה.

מבדיקה ראשונית של בוחני התנועה של משטרת ישראל עולה כי משאית הדרדרה ופגעה ב-2 כלי רכב שחנו בקרבתה, כתוצאה מהפגיעה הדרדר אחד הרכבים ונפל לתוך גינה בה ישבה המשפחה בסעודת ערב חג הקורבן.

כתוצאה מהפגיעה הקשה, נהרגו אמיר ותימאא אברהים אבו עילה, אח ואחות כבני 20.


צילום: דוברות כבאות והצלה.

לוחם האש, להב יהושע אוחנה מוסר: "מדובר במשפחה שישבה לארוחת חג במרפסת המבנה. משאית שהדרדרה פגעה ברכבים בדרכה כאשר אחד מהרכבים הועף לחצר הבית ולכד תחתיו שני צעירים, שניהם אחים. לוחמי האש בסיוע טרקטור ואנשי המקום חילצו את הלכודים מתחת לטרקטור ולאנשי הרפואה לא נותר אלא לקבוע את מותם."

מיקה עוז פראמדיקית מד"א סיפרה: "כשהגענו למקום הבחנו במשאית שפגעה בשני כלי רכב שהדרדרו לחצר ופגעו בצעיר וצעירה בשנות ה-20 לחייהם. הם סבלו מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד, בבדיקות רפואיות שביצענו בשטח הם היו ללא סימני חיים, ולא נותר לנו אלא לקבוע אתם מותם."

יאסף גזייל בדווי חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום נתקלנו במשאית שלדברי עוברי אורח הידרדרה ופגעה בשני כלי רכב. אחד מכלי הרכב נפל על בני משפחה ששהו בחצר ביתם. למרבה הצער בעקבות כך צעיר וצעירה נהרגו, וצעיר נוסף נפצע בינוני. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני לשתי נפגעות חרדה במצב קל עקב אופי האירוע".


צילום: דוברות איחוד הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: