יחידת הסייבר פתחה בחקירה מי עומד מאחורי חשבון הפייסבוק המזוייף שאיים לפגוע בנתניהו

יחידת הסייבר של להב 433 פתחה בחקירה מי עומד מאחורי חשבון הפייסבוק המזוייף שבו פורסם איום לפגוע בראש הממשלה.

ראש הממשלה נתניהו אמר בתגובה כי "מצער שבעיצומו של משבר הקורונה, ודווקא ביום הזה שההיסטוריה לימדה אותנו שעוצמתנו היא באחדותנו, בוחרים בערוץ 12 להמשיך במסע של פילוג ופייק ניוז.


ערוץ 12 מטייח את ההסתה לרצח ראש הממשלה מצד השמאל הקיצוני, ומנסה להדביק לו פייק אחריות לאלימות בהפגנות השמאל.

אתמול העלילו בחדשות 12 שראש הממשלה עומד מאחורי קבוצת בריונים שתקפה בתל אביב. היום נחשף השקר כשהתברר שמדובר בכלל בקטטה בין אוהדי כדורגל יריבים.

היום הוסיפו עלילה חדשה, כאילו ראש הממשלה עומד מאחורי פוסט שקורא לרצוח את ראש הממשלה. אנו דורשים מיחדת הסייבר של המשטרה לחשוף מייד מי עומד מאחורי הפוסט הזה. גם השקר הזה יתברר במהרה, כי במשך תקופה ארוכה התלוננו אנשי ימין על הפרופיל המסית ״דנה רוט״.

כל מי שמטייח את ההסתה לרצח ראש הממשלה ומשפחתו – הוא שותף להסתה.

ערוץ 12 עושים את כל זה כדי להסתיר את ההסתה המסוכנת נגד ראש הממשלה."


מוקדם יותר אמרו מקורבי רה״מ: "אם מדובר בחשבון אנונימי שהופעל על ידי גורמים שקוראים לרצוח את ראש הממשלה, הרי שהדבר חמור לא פחות. המשטרה חייבת לאתר אותו, למצות איתו את הדין ולפעול בנחישות נגד עשרות פרסומי ההסתה והאיומים ברצח המתפרסמים מדי יום נגד ראש הממשלה ומשפחתו. אפרים שמיר שקרא לרצוח את ראש הממשלה אינו אנונימי וכמוהו אנשים אחרים שנחקרו במשטרה על הסתה פרועה נגד ראש הממשלה. בושה וחרפה שהתקשורת עוסקת בטיוח ההסתה במקום להוקיע אותה באופן חד וברור."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: