צעירה כבת 20 נהרגה בתאונה בכביש 40 סמוך למצפה רמון

בשעה 16:38 התקבל דיווח על רכב שהתהפך בכביש 40 ממצפה רמון לכיוון דרום. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של צעירה כבת 20 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח סורוקה צעיר כבן 20 במצב קל.

מתחקור שוטרים במקום עולה כי ככל הנראה מדובר בתאונה עצמית של כלי רכב אחד.
חקירה נמשכת בידי בוחן תאונות דרכים.


חובש בכיר במד"א אלכס בוהדנה סיפר:" כשהגענו למקום ראינו את הרכב הפוך בשטח בצד הכביש, כשהפצועה שכבה מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית במרחק רב מהאוטו ועוברי אורח מבצעים בה פעולות החייאה בסיסיות. ביצענו בדיקות רפואיות והמשכנו את הטיפול הרפואי שכלל פעולות החייאה מתקדמות אבל הפציעה שלה הייתה קריטית ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה. צעיר נוסף שנפגע באורח קל בתאונה טופל בשטח ופונה במצב קל לבית החולים“.

אריאל בן-אור מתנדב זק״א מצפה רמון שטיפל בזירה: ״כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב הפוך ומרוסק במרחק עשרות מטרים מהכביש לאחר תאונה עצמית שאירע ככה״נ כתוצאה מאיבוד שליטה. במרחק של כ- 30 מטר מהרכב שכבה נערה צעירה כבת 20 כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מפגיעה רב מערכתית, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותה במקום ופינו את נהג הרכב במצב קל לביה״ח סורוקה.״

מתנדבי זק״א מצפה רמון טיפלו בכבוד המת בזירה, גופת המנוחה הועברה למכון אבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

(צילום: דוברות זק״א)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: