רוכבת אופניים כבת 55 נהרגה לאחר שהחליקה בכביש 375 סמוך לבית שמש

צוותי הצלה הוזעקו הבוקר לכביש 375 סמוך לבית שמש, בעקבות רוכבת אופניים כבת 55 שהחליקה בכביש ולאחר ניסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותה.

בשעה 07:07 התקבל דיווח על רוכבת אופניים שנפצעה במהלך רכיבה בכביש 375 מצומת עציונה לכיוון מטע. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותה של אישה בת 55.

פראמדיק מד"א זכי יהב סיפר: "הרוכבת שכבה בשולי הכביש בסמוך לאופניים כשהיא מחוסרת הכרה עם חבלת ראש קשה. הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות שכללו הנשמות, עיסויים ומתן תרופות אבל הפציעה שלה הייתה קשה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה."

יונה רבינוביץ חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום נתקלנו ברוכבת אופניים שסובלת מפגיעה קשה בראשה וללא הכרה. לדברי עוברי אורח היא החליקה תוך כדי נסיעה ונפצעה אנושות. ביצענו בה פעולות החייאה ממושכות בנסיון להציל את חייה אך בסיום מאמצי ההחייאה נקבע מותה בזירת התאונה".

איתי שמעונוב, מתנדב 'צוות הצלה' ואח בביה"ח מוסיף: "יחד עם צוות אט"ן של מד"א ביצענו פעולות החייאה בנפגעת שסבלה מחבלת ראש קשה, אך לצערינו נקבע מותה לאחר מאמצים ממושכים.

הנפגעת יצאה לרכיבה מכיוון ירושלים, יחד עם בן זוגה ונפגעה ברכיבתה מסיבה שנבדקת על ידי בוחני תנועה".

צילום: דוברות צוות הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: