‏פועל בן 72 נמחץ למוות במחצבה סמוך לבית שמש

בשעה 09:23 התקבל דיווח על פועל שנפצע במהלך עבודה במחצבה על כביש 367 סמוך לבית שמש. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר בן 72 שנמחץ ממפולת אבנים על רכבו וקבעו את מותו.

חובש בכיר במד"א ישראל נוימן סיפר: "כשהגענו למחצבה ראינו את הפועל שנלכד בין רכב לסלעים כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה. כוחות הכיבוי פעלו במשך דקות ארוכות על מנת לחלצו. הוא היה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."


מפקד האירוע רב רשף יהורם חדד מסר:״הגענו לזירה והבחנו באדם שלכוד בין רכבו לבין סלעים רבים שהוא ללא הכרה, מיד התחלנו בפעולות חילוץ מתקדמות ראשית באמצעות כלים הנדסיים ולאחר מכן בעזרת כלים מכניים תוך כדי סיכון תמידי שהאבנים יקרסו על צוותי הכיבוי, מדובר בחילוץ מורכב שבסופו העברנו את האדם לצוותי מד״א שנאלצו לקבוע את מותו".

צילום: דוברות כבאות והצלה מחוז י-ם.

נחמן פיליפ מתנדב 'צוות הצלה' במקום האירוע מוסיף: "יחד עם פארמדיקים של מד"א הגעתי לטפל בנפגע כבן 70 שנפגע ככל הנראה מפגיעה של סלע שנפל עליו. עקב אופי הפציעה הקשה – לא נותר אלא לקבוע את מותו. צוותי כב"ה פועלים כעת לחילוצו".


קרדיט תיעוד: דוברות 'צוות הצלה'.

דוד לף ראש סניף איחוד הצלה בבית שמש סיפר: "כשהגענו למקום יחד עם חובשים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה נתקלנו בגבר כבן 70 ללא רוח חיים לכוד תחת גל אבנים. צוותי כיבוי חילצו את גופתו. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: