נקבע מותו של ילד בן 3 שנשכח ברכב בכפר סלמה שבגליל

לפני זמן קצר, התקבלה הודעה אודות ילד בן 3 שנכח ברכב ואיבד את הכרתו בכפר ואדי סלאמה. הילד פונה במצב אנוש תוך כדי החייאה לבית החולים נהריה ולקראת הערב נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

בשעה 17:03 התקבל דיווח על ילד מחוסר הכרה שהובא למרפאה מקומית בכפר ואדי סלאמה במועצה אזורית משגב לאחר שככל הנראה היה זמן ממושך ברכב סגור. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח נהריה ילד בן 3 במצב קריטי תוך כדי פעולות החייאה, אך שם נקבע מותו.

שוטרי משטרת ישראל הוזעקו למקום, חוקרים אוספים ממצאים, גובים עדויות ופתחו בחקירה.

מנהל מיון ילדים במרכז הרפואי, ד"ר איתמר מונצ'ק, מסר כי "הפעוט הובא במצב אנוש, ללא דופק וללא נשימה, תוך כדי פעולות החייאה ולאחר שעבר ע"י מד"א החייאה בשטח במשך כ-50 דקות. במרכז הרפואי לגליל נמשכו פעולות ההחייאה כ-30 דקות נוספות, ולמרבה הצער, הרופאים נאלצו לקבוע את מותו של הפעוט.
אנו משתתפים בצער המשפחה ומחבקים אותה בשעותיה הקשות."

החובשים של מד"א אימן בדארנה ואריאל שניידר סיפרו: "כשהגענו למרפאה חברנו לצוות הרפואי שהעניק טיפול רפואי ראשוני וביצע פעולות החייאה בילד שהיה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. סיפרו לנו שהוא היה זמן ממושך בתוך רכב סגור. המשכנו את הטיפול הרפואי ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי."

(צילום: מד"א, ארכיון)

תגובות לכתבה:

  1. זכי

    עוד 1200 חולירות שידביקו את כל המדינה היכן המשטרה

כתיבת תגובה: