שר הבריאות אדלשטיין על מינוי פרופ' גמזו: "לוקחים את הטובים ביותר כדי להשתלט על העקומה"

שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין מסייר כעת במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) לאחר שחנך מיון נשים ומיון מילדותי ע"ש הלמסלי, יחד עם מנהלת בית החולים, ד"ר אוסנת לבציון-קורח. במהלך הסיור ביקר השר במרכז סגול בתאי הלחץ, במחלקות הקורונה ועוד.

קרדיט: גילי מייזלר


"אני מאוד שמח שאחד כמו פרופ' גמזו יהיה לנו לעזר בכל מה שקשור במאבק בקורונה. אנחנו לוקחים את הטובים על מנת להשתלט על העקומה ולעשות כל מה שיכולים כדי להיאבק בנגיף הארור הזה. ברור לגמרי שלמערכת הבריאות יש הרבה מאוד משימות מעבר לקורונה ואנחנו רוצים לאפשר למערכת להמשיך לפעול.

אנחנו שמחים שאחרי עשרות שנים של הרעבת המערכת הבאנו בשורה של 400 רופאים ו 2000 אחיות ו 700 אנשי מקצועות פרא רופאיים וכוח עזר וכולי תקווה שזה הישג ראשון אך רחוק מלהיות אחרון כי ברור לכולכם שהצרכים מרובים.

אנחנו כאן גם באירוע משמח שנותן הבנה איזו מערכת בריאות יש במדינת ישראל, איזו גאווה ואיזה חברים יש לנו".

ד"ר אסנת לבציון-קורח, מנהלת המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא): "מחלקת המיון המיילדותי ומיון הנשים, יחד עם מחלקת היולדות וחדרי הלידה שלנו, הן מהמחלקות הפעילות ביותר בישראל. אני רוצה להודות לקרן הלמסלי על תמיכה שאפשרה להוציא מן הכוח אל הפועל פרויקט חשוב זה לרווחת המטופלות שלנו באשר הן. זוהי קרן שמשקיעה רבות לאורך השנים בפיתוח חוסנה של ישראל ואנו מודים על הסיוע למרכז הרפואי והבנת חשיבותו של הפרויקט.
המחלקות במצבן החדש לא רק גדלו משמעותית ונהיו יותר מרווחות – אלא גם חדשניות ועומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש בעולם הרפואה. אנו מאפשרים לכל יולדת במיון חדר פרטי וכל מה שהיא צריכה לקבל מגיע עד אליה בתהליך המקדים ללידה ולאחריו, תוך אנושיות ומקצועיות ללא פשרות".


(קרדיט תמונות: איציק בירן)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: