תגובות

רעולי פנים ערבים חמושים בנשק חטפו רכב מאם ובתה בצומת דותן – המשטרה פתחה בסריקות

רעולי פנים ערבים חטפו רכב מאם ובתה בצומת דותן חרמש. במהלך השוד ירו החמושים באוויר ואף ניסו לירות לעבר האם ובתה אולם ככל הנראה נתקלו במעצור בנשק. השניים נמלטו לכיוון יעבד.

עדות של קורל קם בת ה-23 תושבת חרמש שנסעה עם אמה ברכב. צילום: באדיבות המשפחה.


מהמשטרה נמסר כי "במוקד המשטרה התקבל דיווח על שוד רכב. תושבת אזור השומרון שנסעה עם רכבה לכיוון מבוא דותן טענה כי בעת שנסעה על הכביש הגיע רכב פלסטיני ניגח את רכבה מאחור והיא נאלצה לעמוד בצד הדרך. בעת שירדה מהרכב לבדוק את שאירע, הגיע חשוד שאיים עליה בנשק ולטענתה ירה באוויר, שדד את רכבה ונמלט. כוחות משטרה בסיוע כוחות צה"ל החלו בסריקות לאיתור הרכב והחשוד."

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן מתריע מפני אוזלת היד מול הרשות הפלסטינית המביאה לפשע שהיה בקלות יכול להדרדר לאירוע חבלני ואומר: "האירוע הזה הוא תוצאה נוספת של הסרת המחסומים. בשם ההגנה על שגרת החיים של ערביי יו"ש, פוגעים בחיי הישראלים המתגוררים במקום. באם ובתה. באם לא היו מסירים את המחסומים המפגעים לא היו יכולים להמלט לכיוון יעבד ועל כן גם לא היו מבצעים את השוד הזה מלכתחילה. אנחנו למודי נסיון לצערנו. אירוע כזה יכול בקלות להתדרדר לאירוע חבלני. גם הטבח במשפחת פוגל החל משוד. אני קורא לכוחות הבטחון ולראש הממשלה להתעשת ולהחזיר את המחסומים. בכדי למנוע את האירועים החבלניים הללו".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: