רוכב אופנוע נהרג בתאונה עצמית בכביש 79 סמוך לצומת גלעם

רוכב אופנוע בן 24 נהרג לפני זמן קצר בתאונה עצמית בכביש 79 סמוך למחלף גילעם.

בשעה 15:30 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שהחליק בכביש 79 סמוך לצומת גלעם. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה בגבר כבן 24 שבסופן קבעו את מותו.

מהמשטרה נמסר כי מדובר ברוכב אופנוע ללא רשיון נהיגה התואם את כלי הרכב שאיבד שליטה עפ"י החשד והחליק על הכביש. רוכב האופנוע, תושב שפרעם בן 24 נפצע באורח אנוש ובתום פעולות החייאה נקבע מותו במקום. בוחני התנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

פראמדיק במד"א חסן ח'טיב, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את רוכב האופנוע שוכב בצד הכביש, כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה וסובל מחבלה רב מערכתית. מיד התחלנו בביצוע פעולות החייאה שבסופן לצערנו לנאלצנו לקבוע את מותו".

צביקי מילר חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום נתקלנו ברוכב אופנוע שסובל מפגיעה רב מערכתית וללא הכרה. ביצענו בו פעולות החייאה ולאחר מכן הוא הועלה לניידת טיפול נמרץ במצב אנוש תוך כדי המשך פעולות החייאה".

תגובות לכתבה:

  1. אדר

    חבל שזאת התוצאה.
    אבל האופנועים הם כלי רכב מסוכנים וכך גם רוב רוכבי האופנועים. צריך להכיר בכך ולטפל בנגע. לפני זמן מה הודו רוכבי אופנועים שהם "מדלגים" על ביצוע טסט, (יקר להם). ולסיום אנחנו משתמשי רכב ארבע גלגלים מממנים חלק מהביטוח של האופנוענים !.

כתיבת תגובה: