חשד לרצח כפול ביישוב זמר: אב ובנו נורו למוות – קרוב משפחה בן 70 נעצר

בשעה 12:12 התקבל דיווח על 2 פצועים מירי ביישוב זמר שבשרון. פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר בן 67 ופינו לבי"ח הלל יפה את בנו, גבר בן 27 במצב אנוש, ולאחר נסיונות החייאה נקבע מותו. הרקע ככה"נ סיכסוך על אדמות.

הבן שנרצח, ראמי סעדי עסאף, אח מוסמך בקופת חולים.

מהמשטרה נמסר כי "בעקבות קבלת דיווח על 2 פצועי ירי בזמר כוחות משטרה הגיעו למקום ואיתרו אב ובנו כשהם ירויים בגופם. גורמי רפואה קבעו את מותם של השניים (62, 27). נעצר קרוב משפחה החשוד בירי, בן 70 מזמר והוא הובא לחקירה בתחנת המשטרה. נסיבות האירוע נבדקות."

נצ"מ רונן הגדוש בזירת האירוע.

פראמדיק מתנדב במד"א פריד אבו זקיקה סיפר: "הייתי בעבודתי בישוב כשקיבלתי קריאה באפליקצית הכוננים של מד"א על אירוע ירי. גבר כבן 30 שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פציעות בגופו. התחלתי מיד בטיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים ופעולות החייאה מתקדמות. אזרחים שהיו במקום דיווח לי על פצוע נוסף כבן 50 בחצר בית סמוך. תוך כדי הטיפול הרפואי עדכנתי את מוקד 101 של מד"א על מנת שיכוון את האמבולנס לפצוע השני שהיה גם כן מחוסר הכרה. הגבר כבן 30 פונה בהמשך בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים תוך כדי פעולות החייאה ולצערי מותו של הפצוע השני נקבע בשטח לאחר פעולות החייאה מאומצות."

אנואר קבהה חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום באמבולנס של איחוד הצלה ביצענו בהם פעולות החייאה ממושכות. בתום מאמצי ההחייאה למרבה הצער נקבע מותם עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלו".

תגובות לכתבה:

  1. גזל קורת גג

    עקב אדמות עושים פשעים חמורים, כמו גזל קורת גג ואדמה נרכשת מנכים, עניים ויתומים במושב כפר גדעון.

כתיבת תגובה: