‏נהג רכב כבן 30 נהרג בתאונה עם אוטובוס בכביש 40 לכיוון שיזפון – 11 מהנוסעים נפצעו קל

בשעה 15:43 התקבל דיווח על תאונה בין אוטובוס לרכב פרטי בכביש 40 משיטים לשיזפון. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל קבעו את מותו של גבר כבן 30, נהג הרכב הפרטי, ופינו לבי"ח יוספטל 11 פצועים, בהם: גבר כבן 60 במצב קל-בינוני ו10 במצב קל.

קרדיט צילום : תיעוד מבצעי כב״ה אילת.


בוחני התנועה של משטרת ישראל הגיעו לזירה והחלו בחקירת נסיבות התאונה. על פי החשד הראשוני עולה כי מדובר בתאונה חזיתית כתוצאה של סטייה מנתיב של אחד מכלי הרכב מסיבה שאינה ברורה.

החתן ז"ל, מסומן בעיגול, בסעודת השבע ברכות בשבוע שעבר.

ההרוג הוא, שמואל חזן ז״ל בנו של הרב חזן מאלעד מראשי ישיבת ׳ראשית חכמה׳ שהתחתן בשבוע שעבר עם בתו של ירון לוי מבית שמש מעסקני תנועת ש״ס. בשבע ברכות בשבוע שעבר השתתפו ח״כ אבוטבול ומנכ״ל תנועת ש״ס חיים ביטון.

ח”כ משה אבוטבול, ח”כ מיכאל מלכיאלי, חיים ביטון ופעילי ש”ס בשבע ברכות.

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

שמעון שרחטון מתנדב זק"א מצפה רמון: "מדובר בתאונה חזיתית בין אוטובוס לרכב פרטי, כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב הפרטי מעוך לחלוטין. הנהג כבן 30 סבל מפגיעה רב מערכתית, פראמדיק מד"א נאלץ לאשר את מותו במקום"


שמעון הוסיף: ״במהלך הטיפול בזירה התברר לנו שהמנוח התחתן רק לפני שבוע. הלב כואב. אנא! סעו בזהירות! חזרו הביתה בחיים. אנו שולחים תנחומים למשפחה היקרה שלא ידעו עוד צער".

מתנדבי זק"א מצפה רמון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה, נסיבות האירוע נחקרות ע"י המשטרה.

צילום: דוברות זק"א.

חובש בכיר במד"א אליהו שריקי, סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד בין רכב פרטי ואוטובוס. נהג הרכב הפרטי, גבר כבן 30 נלכד ברכבו במרכז הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. חלקו הקדמי של הרכב היה מעטך לגמרי ובמקביל לפעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו. נוסעי האוטובוס התהלכו בשולי הכביש כשהם בהכרה מלאה וסובלים מחבלות יבשות, ביצענו בדיקות רפואיות והם פונו באמבולנסים של מד"א להמשך טיפול רפואי בבי"ח יוספטל באילת."

צילום: יובל שגיא תיעוד מבצעי מד"א.

אלדד רוזן חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואוטובוס. למרבה הצער נקבע מותו של נהג הרכב עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. צוותי כיבוי פעלו בזירה לחילוץ גופתו. כמו כן בסיוע צוותי רפואה של צה"ל הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לשמונה נפגעים קל ששהו באוטובוס שמעורב בתאונה".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: