‏‏ירי לדרום, צה"ל תקף ברצועה – מספר הנדבקים ממשיך לעלות | חדשות השבת

מחבלים מרצועת עזה ירו אמש שתי רקטות לעבר ישראל. הרקטות התפוצצו בשטחים פתוחים ולא גרמו לנפגעים או נזק. בתגובה, כוחותינו תקפו מטרות בשטח רצועת עזה, בהן סדנה לייצור רקטות של חמאס.

מאות מפגיני שמאל הפגינו אתמול והיום, מול מעון ראש הממשלה בירושלים. המפגינים חסמו את הציר המרכזי ובמשך זמן רב נמנעה המשטרה מלהתערב. בהמשך, עצרה המשטרה את תא״ל במיל׳ אמיר השכל, שהוביל את המחאה. מפקד מרחב ציון במשטרה מסר כי ההפגנה היתה בלתי חוקית, לא תואמה עם המשטרה והשכל סירב להשתחרר בתנאים של הרחקה לכמה ימים מהמקום וכן סרב להגיע עצמאית לבית המשפט ולכן נותר במעצר.


נערה כבת 19 נפטרה בבית החולים הדסה בירושלים לאחר שנדבקה בנגיף הקורונה. הצעירה סבלה ממחלות רקע והיתה מחוברת לאחרונה למכונת הנשמה. בבית החולים החליטו לבודד כמה אנשי צוות מחשש שנדבקו מהצעירה.

2,752 דו"חות חולקו ביממה האחרונה על אי עטיית מסיכה, כחלק מההגבלות שהוטלו במסגרת המאבק בקורונה – כך מסרה היום (שבת) המשטרה. עוד נמסר כי חולקו שלושה דו"חות על הפרת חובת בידוד ושלושה דוחות על מפעיל מקום הכנסה או מתן שירות למי שאינו חובש מסיכה. סך הכל חולקו 2,765 דוחות ביממה האחרונה כחלק מאכיפת הקורונה.

מחבל חמוש בסכין שתכנן לבצע פיגוע דקירה, נעצר במעבר קלנדיה. במהלך נטרולו, נפגעו קל שני מאבטחים כבני 20.

צילום: דוברות המשטרה.

גבר כבן 30 טבע למוות בחוף הסלע בבת ים.

שני גברים בני 42 ו-44 נפצעו בינוני וקל במהלך קטטה שאירעה ברחוב ההסתדרות באשקלון.


מבוגר כבן 70 פונה במצב קריטי לבית החולים לאחר שטבע בחוף הרצל בנתניה.

גבר כבן 40 פונה במצב קשה לבית החולים לאחר שטבע בחוף סירונית בנתניה.

גבר כבן 40 נפצע באורח בינוני וילדה כבת 8 באורח קל לאחר שנפגעו מרכב ברחוב יפת ביפו.

כ-80 אלף מטיילים פקדו השבת את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע. השבת החלו הסיורים הראשונים בטבע ללא עלות כחלק מקידום התיירות בארץ במסגרת שיתוף פעולה של רשות הטבע והגנים ומשרד התיירות. בין האתרים הבולטים: ירקון תל אפק עם3000 מטיילים, קיסריה, עין גדי ובניאס2000 מטיילים בכל אתר, גן השלושה ואשקלון עם 1700 מטיילים בכל אתר.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: