סיירי צוות 3 הצילו את מחסן המזון של ארגון לתת בבאר שבע

שני סיירי צוות 3 מנעו לאחרונה שריפת ענק שאיימה לכלות מחסן מזון של ארגון "לתת", המספק מזון ל-15 אלף תושבים בדרום. הסיירים, שזיהו את הדליקה בראשיתה, השתמשו בזרנוק מים סמוך והזעיקו את לוחמי האש. גדי שרביט, מנהל התפעול בארגון לתת שיבח את פעילותם ואמר: "הסיירים פעלו בנחישות ובמקצועיות, זה ראוי להערצה"

ארגון לתת מסייע ל-60 אלף משפחות נזקקות ברחבי הארץ כאשר בארבעה מוקדים מרכזיים מרוכז מלאי המזון, אחד מהם הוא בבאר שבע. מחסן המזון בבירת הנגב מספק מזון עבור 15 אלף משפחות מבאר שבע, ערד, מצפה רמון, אילת, אופקים, נתיבות ושדרות.

לפני כשבועיים, בשעה 6:23, התקבלה קריאה במוקד צוות 3 בבאר שבע. אל המקום הגיע תוך דקות הסייר בר חורי, אשר זיהה את השריפה ודיווח עליה ומיד החל בכיבוי השריפה בעזרת זרנוק שהיה במקום. מיד הצטרף אליו אחראי המשמרת גל אברהם וגם כשכוחות הכיבוי הגיעו, הם סייעו להם.

"הסייר הגיע אל המקום מהר מאוד, תפס יוזמה, ויחד עם חברו החלו לכבות את האש מבחוץ", סיפר מנהל התפעול של ארגון לתת, גדי שרביט. "עד להגעת כוחות הכיבוי המשיכו להתיז מים. לדעתי, הם מנעו שריפה של כל המקום. נשרפו שני משרדים אבל מחסן המזון לא נשרף. התגובה המהירה שלהם ראויה להערצה. שאפו גדול !".

מנהל התפעול של הארגון גדי שרביט, שהדגיש: "מניעת הדליקה הצילה מזון בשווי 400 אלף שקל".

בצוות 3 מסרו היום: "מקצועיותם ונחישותם של הסיירים והמאבטחים שלנו מונעים על בסיס יומי נזקים אדירים לארגונים ומוסדות תוך השתלטות מהירה על האירוע. ישר כוח על הפעילות המהירה".

(קרדיט צילום: דני גורילאשווילי)

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: