תגובות

הרוג ושני פצועים קל בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב בכפר סבא

נהג רכב כבן 30 נהרג ושניים קל בתאונה ברחוב סוקולוב בכפר סבא.

בשעה 20:46 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין שני כלי רכב שכתוצאה מכך אחד הרכבים התהפך על צידו, ברחוב סוקולוב, מתחת לגשר כביש 531, סמוך לתחנת הרכבת בהוד השרון. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח מאיר 3 פצועים, בהם: גבר בשנות ה-30 במצב קשה מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית, ושני פצועים נוספים במצב קל. בבית חולים נקבע מותו של הפצוע הקשה.


צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה.

חובש על אופנוע מד"א עידו שיף סיפר: "כשהגענו למקום ראינו רכב הפוך על צידו עומד במרכז הכביש ובסמוך רכב נוסף מעוך בחלקו הקדמי. מהרכב ההפוך חולצו שני גברים בשנות ה-30, אחד מהם היה מחוסר הכרה וסבל מחבלה רב מערכתית, השני היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות קלות. מהרכב השני יצאה נהגת הרכב, אישה כבת 30 עם חבלות קלות. הענקנו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותם לבית חולים שמצבו של אחד מהם קשה מאוד והשניים האחרים גבר ואישה במצב קל".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

נעם יצחק חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. אחד מכלי הרכב שמעורב בתאונה התהפך על צדו והנהג ששהה בו נפצע אנושות. צוותי כיבוי פעלו לחילוצו והענקנו לו סיוע ראשוני בסיוע צוות ניידת טיפול נמרץ. נהגת הרכב הנוסף שמעורב בתאונה נפצעה באורח קל".


(צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: