ההפגנת שמאל בת"א נגד הסיפוח: המשטרה פיזרה את המפגינים – 5 מתפרעים שהפרו את הסדר נעצרו

הערב התקיימה בכיכר רבין בתל אביב הפגנה נגד הסיפוח, בה הניפו המפגינים דגלי אש"ף. לקראת סוף האירוע, המוחים החלו בחסימת כבישים והפרו את הנחיות המשטרה.

‏מנכ"לית שלום עכשיו, שקד מורג, כרעה ברך בהפגנה נגד הסיפוח בכיכר רבין בתל אביב, וביקשה מכולם לעשות כמוה, לזכר איאד אלחלאק.

צילום: חגי מטר.

מהמשטרה נמסר כי פעם נוספת ניתנה למפירי הסדר אזהרה ע"י מפקד הכח המשטרתי ודרישה לפנות את הציר.

לאחר מכן, המשטרה הורתה על פיזורם של המפגינים אשר חסמו את הציר ולא שעו להוראות השוטרים.

5 מפירי סדר אשר התנגדו פיזית לפינוי נעצרו ע"י המשטרה ויובאו לחקירה בתחנת המשטרה.

קרדיט: דוברות המשטרה.

חה"כ ד"ר שלמה קרעי מהליכוד, הגיב על הפגנת השמטל ואמר: "הזוי ועצוב. יש כאן גיס חמישי שמייחל שהמהומות בארה"ב יגיעו לכאן.
לא מפתיע שרבים מהם נמצאים בהפגנה בת"א שנראית כמו הפגנה עזתית ולא של ישראלים מודאגים. מותר להיות נגד הריבונות. אך למי אתם דואגים בדיוק? הדגלים, וההמנון ששרתם מצביעים על משהו אחר, מעוות ביותר. מהרסייך ומחריבייך."

חבר הכנסת אופיר כץ: "‫בושה לראות את מניפי דגלי אש״ף במרכז תל אביב. אלו רק מחזקים את תחושת החובה הלאומית לממש את הרעיון הציוני ולהמשיך ליישב ולפתח את חבלי מולדתנו."

חה"כ אלכס קושניר (ישראל ביתנו) על הנפת דגלי אש"ף בהפגנת השמאל: "בזמן שנתניהו מפטפט את עצמו לדעת ומקדם הקמת מדינה פלסטינית, בתל אביב מונפים דגלי אש"ף. אני מעריך שנתניהו מברך בליבו על התופעה כי זה מסיט את דעת הציבור מהקטסטרופה הכלכלית שפוקדת אותנו בזמן שהוא עסוק בעצמו."

אלי כהן, שר המודיעין: "דגלי אש"ף בהפגנה היום "נגד הסיפוח", והשלטים נגד חיילי צה"ל, מוכיחים היטב מי הם המתנגדים לסיפוח ומה כוונותיהם. תומכי מחבלים וארגוני השמאל האנטי ציוניים לא ירתיעו אותנו. כל מי שטובת מדינת ישראל לנגד עיניו, כל מי שרואה בשיבת עם ישראל לארצו את התגשמות החזון הציוני, חייב לתמוך בריבונות ישראלית על חבלי המולדת. לא מחמיצים הזדמנות היסטורית לעם היהודי, מחילים ריבונות עכשיו!"

השרה גילה גמליאל: "עצוב ומביש לראות את דגלי אש״ף מונפים במרכז תל אביב. התשובה שלנו ברורה: החלת ריבונות בחבלי המולדת."

תגובות לכתבה:

  1. הרצל

    ה0מאל חבורת שלוחי רסן שחושבים שהם יכולים לעשות כל שעולה על רוחם ואין חוסם. מוכי
    שגעון וחולניות זאת רואים בהפגנתם נגד השלטון הנבחר.לצערינו.

כתיבת תגובה: