רוכב אופניים חשמליים כבן 30 נהרג מפגיעת רכב בכביש 5 סמוך לפתח תקווה

הרוג שלישי מהלילה: רוכב אופניים חשמליים כבן 30 נהרג הבוקר בתאונת דרכים בכביש 5, סמוך לפתח תקווה.

בשעה 06:58 התקבל דיווח על רוכב אופניים חשמליים שנפגע מרכב בכביש 5 ממחלף מורשה לכיוון מזרח. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר כבן 30.


ההרוג נתין זר מגאנה, נהגת הרכב בת 37 תושבת פתח תקווה בזירת התאונה. בוחני משטרה במקום ונסיבות התאונה נבדקות.

חובש בכיר במד"א אבי יולין סיפר: "במרכז הכביש שכב הפצוע כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד האופניים החשמליים היו מפורקים לגמרי, כשחלקם בסמוך לרכב וחלקם פזורים על הכביש. הענקנו לפצוע טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים וביצוע פעולות החייאה מתקדמות אבל מצבו היה קריטי ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

צילום מהזירה: תיעוד מבצעי מד"א.

מדובר בשלושה הרוגים בכבישים תוך פחות מ- 12 שעות:

רועי סולומון מתנדב זק״א שרון שטיפל בזירה: "כשהגעתי למקום ראיתי אופניים חשמלים מרוסקים לגמרי לאחר התנגשות עם רכב פרטי. במרכז הכביש, מרחק של כ- 100 מטר שכב רוכב האופניים כבן 30 עם פגיעה רב מערכתית וללא סימני חיים. פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א שרון טיפלו בכבוד המת בזירה, גופת המנוח הועברה למכון אבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי.״

יהודה הילדסהיים מתנדב זק״א שפלה שטיפל אמש בתאונה הקטלנית בכביש 431: ״סמוך לשעה 21:00 הזעיקו אותנו לתאונה קטלנית סמוך למחלף הראשונים, כשהגעתי למקום ראיתי אופנוע מרוסק במרכז הכביש הראשי, במרחק מספר מטרים שכב הרוכב בן ה- 34 ללא סימני חיים כשהוא סובל מפגיעה אנושה. עוברי אורח סיפרו לנו שהרוכב ככה״נ התנגש בחלקו האחורי של רכב פרטי שחנה בשולי הכביש, נוסעות הרכב (אם ובתה התינוקת) פונו לקבלת טיפול רפואי בביה״ח, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו של הרוכב בזירה. מתנדבי זק״א מצוות שפלה טיפלו במשך מספר שעות בכבוד המת בזירה הקשה.״


זמן קצר לאחר מכן סמוך לשעה 22:30 אירעה תאונה עצמית של רוכב אופנוע כבן 25 בשדרות ירושלים בתל אביב, צוותי מד״א פינו את הרוכב במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה לביה״ח וולפסון שם הרופאים נאלצו לקבוע את מותו.


צילום: דוברות זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: