תגובות

‏נהג אוטובוס נהרג בהתנגשות עם משאית בכביש 65 סמוך לצומת ערערה

לפני זמן קצר התקבל דיווח, בדבר תאונת דרכים קשה סמוך לצומת ערערה (כביש 65) במסגרתה נהג אוטובוס פגע עפ"י החשד חזית אחור במשאית. גורמי רפואה שהגיעו למקום קבעו את מותו של נהג האוטובוס.

בשעה 07:46 התקבל דיווח על תאונה קשה בין אוטובוס (ריק מנוסעים) ומשאית בכביש 65 סמוך לצומת ערערה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה שהגיעו למקום, דיווחו על נהג האוטובוס כבן 40 לכוד ללא סימני חיים וקבעו את מותו.


הנהג ההרוג: נאסר מחמוד מחאמיד כיואן תושב אום אל פחם.

בעקבות התאונה נסגר לתנועה כביש 65 מצומת מי עמי לכיוון מערב.

בוחני התנועה של משטרת ישראל אוספים בשעה זו ממצאים מהזירה, במסגרת חקירת נסיבות התאונה.

צילום: דוברות מד"א.

פראמדיק מד"א עומר דעייף סיפר: "מדובר בתאונת חזית אחור קשה. נהג האוטובוס נלכד במושב כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."


אלעד בכר פרמדיק מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב מסחרי, שתי משאיות ואוטובוס. צוותי כיבוי פעלו לחילוץ נהג האוטובוס שלמרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה. כמו כן הענקנו סיוע לשלושה נפגעים באורח קל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חזקי מנת מתנדב זק״א צפון שטיפל בזירה. ״מדובר בתאונה עם מעורבות של אוטובוס ומשאית. כשהגעתי למקום ראיתי אוטובוס שכל חלקו הקדמי מרוסק לגמרי. מעוצמת ההתנגשות חדרו קורות מפלדה לתוך האוטובוס בחלק הקדמי. הנהג סבל מפגיעה אנושה פראמדיק מד״א נאלץ לקבוע את מותו במקום. מתנדבי זק״א צפון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרות ע״י המשטרה.״


צילום: אהרן ברוך לייבוביץ.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: