כתב אישום יוגש כנגד החשוד ברצח רופא השיניים גריגורי גריגורייב בבת ים

בתום שבועיים של חקירה משטרתית מאומצת ומורכבת תוגש היום (א') לבית משפט השלום בתל אביב, הצהרת תובע נגד יפימוב סרגיי (56) בגין הרצח של גריגורי גריגורייב (63) ז"ל בבבת ים ביום 10.5.2020.

גרגורי גרגורייב ז"ל, רופא השיניים שנרצח בבת ים.

ביום המקרה, בשעות אחר הצהריים, התקבל במוקד 100 של משטרת ישראל דיווח על אדם, שנדקר ברחוב בלפור בבת ים. כוחות משטרה וגורמי הצלה שהגיעו למקום הבחינו בקורבן כשהוא ללא הכרה. הקורבן פונה במצב אנוש (עפ"י גורמי רפואה) לבית חולים, שם נפטר לאחר זמן קצר.

מזירת הרצח, קרדיט: דוברות המשטרה.

החשוד במעשה, יפימוב סרגיי, ספר אשר עובד מזה שנים במספרה הסמוכה למרפאתו של הקורבן, הסגיר את עצמו לתחנת המשטרה בבת ים ומסר לחוקרים גירסה ראשונית לאשר אירע.

עם התפתחות החקירה, אשר הוטלה על צוות חקירה מיוחד של מרחב איילון בליווי פרקליטות מחוז ת״א, הוברר כי בתקופה שקדמה למקרה התגלע סכסוך ממושך בין השניים ובשל כך גמר החשוד אומר לרצוח את המנוח.

במהלך שבועיים של חקירה מרוכזת ביצעה המשטרה פעולות חקירה רבות מהן עלה כי בהמשך לסכסוך הממושך בין השניים , ביום המקרה יזם החשוד עימות בינו לבין הקורבן ובמהלכו דקר אותו באמצעות כלי חד, בו הצטייד מבעוד מועדו אשר כאמור, הוביל למותו.

בתום חקירה קפדנית ומאומצת גובשה תשתית ראייתית נגד החשוד והיום (א') תוגש לבית משפט השלום בתל אביב הצהרת תובע נגד החשוד בגין רצח בכוונה תחילה. בנוסף תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: