‏גבר כבן 50 נפצע קשה לאחר שרכבו הדרדר מגובה רב בבית שמש

בשעה 18:28 התקבל דיווח על על נהג רכב שהדרדר לעומק של כ-15 מטר סמוך לרחוב החידא בבית שמש.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי במקום לגבר כבן 50 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית.

חובש רפואת חירום במד"א שמעון ליברמן סיפר: "כשהגענו למקום ראינו בעומק של 15 מטר בוואדי רכב הפוך על הצד לאחר שנעצר על דופן קרוואן של בית כנסת, התחלנו לחלץ את נהג הרכב, גבר כבן 50, הוא היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל עיסויים והנשמות ובמהלך ההחייאה חזר דופק ופינינו אותו לבית חולים במצב קשה ולא יציב מורדם ומונשם ."

צילום : תיעוד מבצעי מד"א.

מנחם אדרי במקום האירוע בבית שמש מוסיף: "הגענו לטפל בתאונה בה מעורב רכב פרטי שנפל לוואדי והתהפך לכיוון רח' החיד"א. נהג הרכב נלכד ברכבו ונזקק לחילוץ מורכב יחד עם מתנדבים נוספים ופארמדיקים של מד"א חילצנו את הנהג בשנות ה-50 לחייו, כשהוא במצב קשה ולא יציב, והוא יפונה להמשך טיפול בביה"ח כשהוא מונשם במצב קשה ולא יציב".

צילום: דוברות כב"ה ירושלים.

חובש רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף בית שמש, אסי טרוזמן שטיפל בפצוע בדיווח מהמקום: "מדובר בנהג רכב שאיבד שליטה על רכבו, נפל מגובה רב ונבלם במבנה של בית כנסת. יחד עם חובשים נוספים, הענקנו לנהג הרכב כבן 40 סיוע ראשוני בשטח לאחר שחולץ מרכבו על ידי כוחות הכיבוי. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים כשמצבו מוגדר קשה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: