פועל בן 47 נפל מקומה 8 בגבעת שמואל – ונהרג

פועל בן 47 נהרג כתוצאה מנפילה מגובה ברחוב הזיתים בגבעת שמואל.

בשעה 15:46 התקבל דיווח על פועל שנפל מגובה באתר בניה ברחוב הזיתים בגבעת שמואל. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר בן 47.

מבדיקה ראשונית עולה כי פועל עבודות בניין בן 47 תושב חולון נפל מגובה באתר בנייה .
גורמי רפואה שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו. כוחות משטרה במקום. דיווח הועבר כמקובל לנציגי משרד העבודה והרווחה.

חובש רפואת חירום במד"א אלעזר רובינשטיין סיפר: "כשהגענו לאתר הבניה ראינו את הפצוע שוכב כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה. ערכנו בדיקות רפואיות וביצענו פעולות החייאה אבל מצבו היה קריטי בסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

בנצי אייזנמן פרמדיק מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בפועל שנפל מקומה 8 תוך כדי עבודתו באתר בניה. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חובשי הצלה, זאב זילברשטיין ומשה זילברברג סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו גבר בן 47 עם פגיעה רב מערכתית ומחוסר הכרה, לאחר שנפל מגובה של כ-8 קומות. ביצענו בדיקות רפואיות ולצערנו בתוך זמן קצר נאלצו פראמדיקים של מד"א לאשר את מותו, עקב אופי הפציעות הקשות".

צילום: דוברות ארגון הצלה.

יעקב שילר מפקד בסיס זק"א תל אביב, סיפר: "הגבר נפל מגובה רב ככל הנראה במהלך עבודתו בבניין. צוותי מד"א שהוזעקו לזירה נאלצו לקבוע את מותו במקום. מתנדבי זק"א ת"א דואגים לכבוד המת ומסייעים לצוות המז"פ המשטרתי בחקירת האירוע ואיסוף הממצאים".

בהמשך הגופה תועבר למכון לרפואה משפטית לצורך חקירה וזיהוי.

צילום: זק"א תל אביב.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: