נתניהו החליט למנות את יואב גלנט לתפקיד שר החינוך של מדינת ישראל וחבר בקבינט המדיני בטחוני

ראש הממשלה נתניהו החליט למנות את השר יואב גלנט לתפקיד שר החינוך של מדינת ישראל. כמו כן, השר גלנט יהיה חבר בקבינט המדיני בטחוני.

ראש הממשלה נתניהו: ״אני שמח לבשר כי החלטתי למנות את השר גלנט לתפקיד שר החינוך הבא של מדינת ישראל. השר גלנט פעל רבות למען ביטחון ישראל בתפקידיו השונים בצה״ל וכיום כחבר בקבינט המדיני בטחוני. כמו כן, חיזק וקידם רבות את נושא הדיור בישראל בתפקידו כשר הבינוי והשיכון, ופעל רבות לעידוד העלייה לארץ בתפקידו כשר העלייה והקליטה. למדינת ישראל אתגרים רבים ויחד נמשיך לפעול לביצור חוסנה וביטחונה של מדינת ישראל.״

השר יואב גלנט: ״אני מודה לראש הממשלה על האמון ועל ההזדמנות ומקבל על עצמי את תפקיד שר החינוך של מדינת ישראל מתוך הבנת האחריות והחשיבות של העיסוק בעתיד ילדינו. חינוך לערכים והקניית השכלה ראויה לדור הצעיר בישראל הם ההשקעה הטובה והחשובה ביותר בעתיד מדינת ישראל.״
הקבינט הציבורי לחינוך מברך את השר יואב גלנט עם מינויו לתפקיד שר החינוך הבא של מדינת ישראל:

"האתגר העומד בפני שר החינוך החדש הוא עצום. מערכת החינוך בישראל לא תראה אותו דבר בעתיד ויש להיערך לכך בהתאם. אנו בטוחים כי השר יגייס את כשרונו ומרצו לטובת תלמידי מדינת ישראל. הקבינט הציבורי לחינוך ישמח לסייע לשר הנכנס עם הידע שרכש והאסטרטגייה שגיבש לחינוך בישראל לשנים הבאות ובדגש על מינוף הזדמנויות הקורונה בחינוך. זוהי שעת רצון לשינוי".

סגן שר החינוך מאיר פרוש: "אני מברך את השר יואב גלנט שייכנס לתפקידו כשר החינוך. משרד החינוך הינו משרד עם אתגרים רבים, מורכבים וחשובים. אני בטוח שהשר גלנט כאיש ביצוע מעולה יצעיד את מערכת החינוך להישגים גדולים עבור כלל ילדי ישראל".

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: