‏חשד לרצח ברמת גן: נעצר חשוד שחנק את חברתו למוות ודקר את אמו

לפני זמן קצר התקבל במשטרה דיווח אודות רצח של אישה בת 22, ברחוב אבטליון ברמת גן. גורמי הרפואה שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותה. למקום הגיעו שוטרי משטרת ישראל אשר עצרו את החשוד במעשה(21, רמת גן). נסיבות המקרה בחקירה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.


בשעה 20:03 התקבל דיווח על 2 פצועות בדירה ברמת גן. פראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של צעירה בת 22 והעניקו טיפול רפואי לאישה כבת 50 במצב קל ופינו אותה באמבולנס מד"א לבי"ח איכילוב.

‏מחקירה ראשונית עולה כי הצעירה נחנקה למוות בדירה על ידי בן זוגה בן 21 תושב העיר שנעצר במקום. אמו בת 50 נדקרה גם היא ופונתה במצב קל לבית חולים.

פראמדיק מד"א גיא ארזי סיפר: "כשנכנסו לדירה ראינו צעירה בת 22 מחוסרת הכרה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. הפצועה השניה, אישה כבת 50 התהלכה בדירה כשהיא בהכרה מלאה טופלה במקום ופונתה לבי"ח כשמצבה קל."

כרמל שאמה הכהן ראש עיריית רמת-גן: "כל רצח אדם הוא רצח והמעשה הכי פסול שיש, אך רצח אישה על ידי בן זוגה הוא פסול כפול. רמת גן כעיר שמובלת ומנוהלת על ידי נשים באופן שוויוני לא תסבול כל אפליה, הדרה או אלימות כלפי נשים ולא תעבור עליהן לסדר היום."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: