‏‏מחר נפתחים הגנים – רצח כפול בדליית אל כרמל | כותרות השבת

ירידה נוספת במספר חולי הקורונה הפעילים לצד עלייה קלה במספר המונשמים: 4,886 חולים פעילים, מתוכם 65 בני אדם מונשמים. מניין הנפטרים עומד על 245 בני אדם, ללא שינוי מהנתונים של אתמול.

מחר צפויים להפתח מעונות היום, המשפחתונים וגני הילדים העירוניים והפרטיים. בגני הילדים המיועדים לגילים 3 עד 6 הלמידה תתקיים ברוטציה של שלושה ימים לכל קבוצה, אחת תגיע לגן מראשון עד שלישי, והשנייה מרביעי עד שישי. בשבוע העוקב הקבוצות יתחלפו בימי ההגעה לגנים. במעונות היום תתקיים פעילות בכל ימות השבוע וללא רוטציה.


גבר בשנות ה-30 לחייו נמשה לפנות בוקר מהכנרת לאחר שטבע. הוא הועבר למרכז הרפואי פדה-פוריה שם התברר כי הוא חולה בנגיף הקורונה. מצבו מוגדר אנוש והוא מורדם ומונשם. בעקבות האבחנה, לפחות שלושה שוטרים ושישה אנשי מד"א נכנסו לבידוד.

טביעה נוספת: גבר כבן 48 טבע סמוך לחוף הנפרד באשקלון, ומצבו קשה.

קרלוס אבו תמימי בן ה-39 ועופר אבו סעדה בן ה-27 נורו הלילה למוות ברכבם בדליית אל כרמל. על פי הערכת המשטרה, הרקע לאירוע פלילי.

הנרצחים בדליית אל כרמל.

ראש הממשלה הפלסטיני מוחמד אשתייה הודיע כי הוסכם עם הבנקים על הקפאת כל הצעדים הנוגעים לחשבונות האסירים ומשפחותיהם יוכלו לעשות בהם שימוש החל מיום ראשון. "לא ניכנע לאיומים הישראלים על הבנקים לגבי קצבאות האסירים והשהידים", אמר אשתייה. זאת, לאחר הוצאת צו על ידי ישראל המחשיב את הבנקים בהם מתנהלים חשבונות של משפחות אסירים ושהידים כשותפים לטרור וכנותני חסות לכספים אסורים.


נשיא רוסיה ולדימיר פוטין הסתפק היום בטקס הנחת זרים צנוע לציון 75 שנים לניצחון על גרמניה הנאצית. בטקס שנערך באנדרטת קבר החייל האלמוני במוסקבה, הבטיח פוטין שהמצעד ייערך בהמשך השנה (בלי לנקוב בתאריך), והכריז שרוסיה "בלתי-מנוצחת". עם זאת, היום הודיעו הרשויות בארצו על עוד 10,817 נדבקים בקורונה – ומספר החולים המאובחנים הכולל עומד כעת על 198,676.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: