ראש העין: אדם דקר שוטר ונורה למוות – השוטר נפצע קל | תיעוד דרמטי

לפני זמן קצר התקבל דיווח על אירוע אלימות ברח' המהריץ בראש העין. שוטר שהגיע למקום הותקף ע"י חשוד שדקר אותו ברגלו. מצבו של השוטר מוגדר קל. השוטר ביצע ירי לעבר החשוד ומצבו של החשוד הוגדר אנוש, אך בבית חולים נקבע מותו. הרקע לאירוע פלילי.

תיעוד רגעי הירי.


‏משפחתו של החשוד סיפרה כי "אמו התקשרה למשטרה וסיפרה שבנה שיראל חבורה מסתובב עם סכין שלופה ומאיים לרצוח אחרים. השוטר הגיע ורוקן עליו מחסנית."

שיראל חוברה.

שכנו של שיראל סיפר לחדשות כל העולם כי "מדובר באדם מעורער בנפשו, לפני כמה חודשים היה לי סכסוך איתו ומשפחתו ביקשו שאני יתלונן עליו, כי רק כך יאשפזו אותו."

מדוברות מד"א נמסר כי בשעה 14:53 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על פצוע מירי ברחוב מהרי"ץ בראש העין. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בלינסון 2 פצועים, בהם גבר כבן 40 במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה וגבר בן 28 במצב קל.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

פראמדיק מד"א שגיא אברמוב סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע, גבר כבן 40 שוכב מחוסר הכרה עם פציעות בגופו, ביצענו בדיקות רפואיות ראשוניות בשטח, הכנסנו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו תוך כדי פעולות החייאה לבית חולים. אנשים שהיו בזירה הובילו אותנו לפצוע נוסף, גבר בן 28 שהיה בהכרה מלאה ופונה לבית חולים במצב קל."

יואב שמריהו וטלאור שמחי חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "הענקנו סיוע ראשוני לפצוע שלאחר מכן פונה לבית החולים בלינסון בפתח תקווה תוך כדי פעולות החייאה במצב אנוש".


ממחלקת חקירות שוטרים נמסר כי נפתחה חקירה.

ממשטרת ישראל נמסר כי "מתחקור ראשוני של האירוע עולה כי השוטר פעל כמצופה ממנו, זאת לנוכח סכנת החיים הממשית והברורה בה היה מצוי. מן הראוי לכל הפחות להימנע מהטעיית הציבור תוך פרשנות והסקת מסקנות ביחס לאירוע זה בטרם השלמת חקירת מח"ש."


תגובות לכתבה:

 1. יח

  תגובה נפלאה של השוטר.
  ? דקירה ברגל ממש צריך לשלוף ולירצוח

 2. K

  יח
  מה השוטר אמור היה לעשות ? לעמוד ולחכות שימשיך לדקור??? סכנת חיים

  1. יח

   למה לירצוח אפשר לירות ברגל ולא חמש יריות .וגם החליף מחסנית ככה לא עושים למחבלים. לא לשכוח מה עשו לאלאור עזריה.

 3. שלמה ישי

  אני מסכים שהוא לא היה צריך לרוקן מחסנית אבל תבין שהבן אדם היה בפחד על החיים שלו והוא לא ממש חשב כשירה בו הוא עשה את זה מתוך פחד והתגוננות אי אפשר להאשים אותו

  1. יח

   זה תשובות של שוטר

 4. אזרח מודאג .

  כל הכבוד לשוטר !!!. עבודה טובה , אפשר לראות בברור שהשוטר היה בסכנת חיים , ופעל על פי הנהלים .
  לא תוקפים שוטרים נקודה , ביום שנגיע למצב שבו תקיפת שוטרים תהיה לגיטימית , זה היום שבו תהיה בישראל אנרכיה !!!.

  1. נחמן אלבז

   שיעשו את זה לבן שלך אמן

 5. יהודה

  מגניב!!! השוטר פעל מהגנה עצמית

 6. מכיר את השוטר אישית, מוערך וטוב לב

  שוטר מוערך עם אמות מידה מוסריות ולב טוב.
  הייתי משוכנע עוד לפני הצפייה בסרטון שהוא פעל לפי הסמכויות שניתנו לו.
  דם שוטרינו אינו הפקר!
  מציע לכל המלעיזים להצטרף להתנדבות במשטרה ולגלות כמה חשיבה יצירתית, כוחות ושיקול דעת אוכפי החוק צריכים להפעיל במפגש עם אזרחים. מפגש שעלול להביא לפציעתם וגם למותם.

כתיבת תגובה: