תגובות

בת 70 נהרגה ושלושה נפצעו קל-בינוני בתאונה קשה סמוך לשדה צבי

בשעה 09:26 התקבל דיווח על ת.ד בין שתי משאיות ורכב פרטי בכביש 293 סמוך לשדה צבי. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של נהגת הרכב הפרטי, אישה כבת 70 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח סורוקה 3 פצועים כבני 30 במצב קל-בינוני עם חבלות בבטן ובחזה.

על פי חשד ראשוני מדובר בהתנגשות בין רכב פרטי למשאית ובהמשך התנגשות בין המשאית למשאית נוספות. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה.


פראמדיק מד"א גיא שדה, סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד. ראינו את אחת המשאיות שסטתה מהכביש והחציר שהובילה, התפזר. בסמוך עמדה המשאית הנוספת והרכב הפרטי היה בשוליים. אישה כבת 70, הייתה בתוך הרכב הפרטי, כשהיא סובלת מחבלה רב מערכתית, ללא סימני חיים ולצערנו תוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה. נהג אחת המשאיות היה לכוד, וחולץ כשמצבו בינוני, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ יחד עם שני נפגעים נוספים שהתהלכו בזירה, הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו אותם לביה"ח במצב יציב".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

יוסף זגורי וגונן אורן חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "מדובר בתאונה עם מעורבות שתי משאיות ורכב פרטי. למרבה הצער נקבע מותה של הנהגת ברכב הפרטי. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני לשלושה פצועים בינוני וקל עד בינוני מהמשאיות שמעורבות בתאונה".


דחבש בר יוחאי מתנדב זק״א נתיבות שטיפל בזירה: ״מדובר בתאונה חזיתית בין רכב פרטי לשתי משאיות, מעוצמת ההתנגשות עף הרכב לתעלה שבצידי הכביש. כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב הפרטי מרוסק לגמרי. הנהגת כבת 70 נלכדה ברכב וסבלה מפגיעה אנושה והייתה ללא סימני חיים, פרמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותה. 3 נפ׳ כבני 30 חולצו משתי המשאיות ופונו במצב בינוני לביה״ח סורוקה.״

מתנדבי זק״א נתיבות טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה. גופת הנפטרת הועברה למכון אבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה במקום.


צילום: דוברות זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: