הקטל בכבישים: שני הרוגים ושני פצועים בינוני בתאונה סמוך לצומת גורל בנגב

שני הרוגים מפזורת שגב שלום ושני פצועים בינוני בתאונה בין רכב למשאית בסמוך לצומת גורל בנגב. שוטרים במקום ונפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים.

בשעה 20:37 התקבל דיווח על תאונה בין משאית לרכב פרטי בכביש 40 סמוך לצומת גורל לכיוון מחלף חטיבת הנגב.


חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותם של 2 גברים בשנות ה-30 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח סורוקה 2 פצועים במצב בינוני: גבר בן 24 עם חבלות בבטן ובחזה וצעיר כבן 20 עם חבלת חזה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א ירון פינקו, סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו שמדובר בתאונה קשה מאוד. הרכב הפרטי נלכד מתחת לחלקה האחורי של המשאית. בתוך הרכב נלכדו 2 גברים כבני 30 כשהם מחוסרי הכרה וסובלים מפגיעה רב מערכתית, ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום. בסמוך לרכב, שכבו על הכביש 2 פצועים נוספים כשהם בהכרה מלאה וסובלים מחבלות בפלג גופם העליון. הענקנו להם טיפול רפואי מתקדם ופינינו אותם לביה"ח כשמצבם בינוני ויציב".

קרדיט: קבוצת "כבאות והצלה לישראל".

אליה יצחק טובול ראש סניף איחוד הצלה בבאר שבע מדווח מהזירה: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ומשאית. למרבה הצער שני הנוסעים ששהו בקדמת הרכב נהרגו כתוצאה מאופי הפציעות הקשות מהן סבלו. כמו כן בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע ראשוני לשני פצועים שישבו ברכב מאחור וסבלו מפגיעות רב מערכתיות. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה".


מאיר לסרי ושמעון זגורי מתנדבי זק״א באר שבע שטיפלו בזירה: ״כשהגענו למקום ראינו רכב פרטי מרוסק ומעוך בחלקו האחורי של משאית סמיטריילר. מעוצמת התאונה נפגעו שני צעירים כבני 30 פגיעות אנושות, פרמדיקים של מד״א נאלצו לאשר את מותם של השניים במקום. מתנדבי זק״א טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרות ע״י המשטרה במקום.״


צילום: דוברות זק״א.

תגובות לכתבה:

  1. פונטיוס פילאטוס

    מקווה שההרוגים הם הנבלות שאני חושב

כתיבת תגובה: