‏הולכת רגל נהרגה ורוכב אופנוע נפצע בינוני בתאונה ברמת גן

בשעה 19:39 התקבל דיווח על הולכת רגל שככל הנראה נפגעה מאופנוע ברחוב ביאליק ברמת גן.

חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב 2 פצועים: אישה כבת 50 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית ורוכב האופנוע, צעיר בן 18 במצב בינוני, עם חבלות בראש ובגפיים. לצערנו בביה"ח נקבע מותה של הולכת הרגל.


מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי רוכב אופנוע פגע בהולכת רגל בת 50 שחצתה במעבר חציה.

תיעוד התאונה ממצלמות אבטחה.

חובשי רפואת חירום רכובים על אופנועי מד"א שלמה לוי ומאיר בטיטו, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הפצועים שוכבים על הכביש, כשהאישה מחוסרת הכרה וסובלת מחבלה רב מערכתית קשה ובסמוך שכב גבר, כשהוא בהכרה מלאה וסובל מחבלות בגופו. הענקנו להם טיפול רפואי מתקדם ופינינו אותם לבית החולים".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובש הצלה יצחק רייכמן ונהג אמבולנס חיים קלפהולץ, סיפרו: "על הכביש שכבה אישה כבת 50 כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מחבלת ראש קשה, לאחר שנפגעה מאופנוע בעת שחצתה את הכביש. במרחק של כ-מטר ממנה שכב רוכב האופנוע, צעיר כבן 18, עם חבלות גפיים במצב בינוני. יחד עם פראמדיקים של מד"א הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים ופיננו אותם לביה"ח איכילוב".

איציק בנזימן ואלי גנסיא חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "מדובר בהולכת רגל שנפגעה מאופנוע. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה להולכת הרגל שסובלת מפגיעה קשה בראשה כמו כן הענקנו סיוע ראשוני לרוכב האופנוע שנפצע קל עד בינוני".צילום: דוברות ארגון הצלה.

תגובות לכתבה:

  1. שרגא

    יחרב ביתך
    שפל!!!

כתיבת תגובה: