משלוח למימונה: 7,188,480 ביצים הגיעו לנמל חיפה מאוקראינה

7,188,480 ביצים נפרקות בשעה זו בנמל חיפה, המשלוח הגדול הגיע הבוקר מאוקראינה באוניה PAOLA של חברת הספנות אדמירל.

הביצים הגיעו ב-16 מכולות קירור גדולות (40 רגל). בכל מכולה יש 1,248 ארגזים ובכל ארגז 360 ביצים. חישוב קצר מעלה שבכל מכולה יש 449,280 ביצים ובסה״כ במכולות יש כאמור 7,188,480 ביצים.


את חברת הספנות אדמירל מייצגת בישראל חברת כרמל שירותי ספנות בינלאומית.

דוד כהן סמנכ״ל התפעול בנמל חיפה: ״בכל יום נפרק ציוד חיוני אחר בנמל חיפה. אנחנו עושים כל מאמץ לסייע לגופים המביאים לישראל מוצרים חיוניים בימים אלה, החל מציוד רפואי, חומרי גלם ליצור ציוד מגן וגם מזון כמו מיליוני הביצים שנפרקו היום. אנחנו גם ממשיכים להיות נמל היצוא של ישראל ומאפשרים לכל המפעלים שקיבלו אישור להמשיך ולהפעיל את קווי היצור לשלוח את הסחורה שלהם לרחבי העולם. בימים קשים אלה מבחינת תעסוקה, המשך היצור והיצוא חיוניים למשק ואנו מבינים את האחריות שלנו להמשיך ולתת שירות מסביב לשעון״

כרמל שירותי ספנות, סוכניה של חברת אדמירל הטורקית: ״מתחילת משבר הקורונה בארץ היה חשש ממחסור במוצרים מסויימים. המחסור בביצים טריות תפס מקום חשוב גם בשיח הציבורי וגם הפוליטי. אנו פעלנו עוד מלפני כמה שבועות לשיתוף פעולה עם הגורמים המייבאים, מרגע שניתן להם אישור. אנו שמחים לראות את הנפח הגדל המגיע לגיבוי השוק הישראלי בעת צורך. זו גאווה להיות חלק משרשרת האספקה בזמנים כאלו.״צילום רחפן: ארז סימון, גיאודרונס.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: